Ktory parfem je najlepsi?

patkasulka

Ja určite odporúčam vyskúšať Prada-Candy. Pre mna zatial naj vôňa. Samozrejme každému sa pači niečo ine, ale skús v drogerke privoniať, možno ta oslovi :)

dagmar12

Ja mam tuto mexx velmi rada, kedysis osm len tak ju vyskusala v drogerke na ruku a strasne krasna vona to je :) pre mna idealna na kazdy den a je presne taka nevtierava, svieza parfums.sk

veroniqc31

čo sa týka dámskych sviežich parfumov, tak najlepší čo poznám je (najjemnejší, najsviežejší :) ) je Gabriela Sabatini ocean sun. Ale odkedy ho je ťažko zohnať v originálnej podobe, bola som "nútená" skúsiť alternatívu v podobe parfémov FM a na prekvapenie je výborný, konkrétne tento -odkaz odstránený- určite odporúčam čo sa týka sviežich parfémov (ak človeku nevadí trochu experimentovania a je pre neho dôležitejšia vôňa ako značka...)

denisa833

Ja musím mať tiež niekoľko voní. Vždy idem do obchodu na vyskúšanie, doma sa rozhodnem a objednávam cez net. Teraz mám Calvin Klein Euphoria a Versace Crystal Noir

evicita

to mas pravdu niekedy je to fakt lepsie obmienat parfemy a mat ich viacej, preto to chcem aj ja tak teraz spravit a zaobstarat si viacej a hlavne na leto a kazdy mat iny. O tej znacke som este veru ani ja nepocula. Ty mas od nich kolko parfemov a ktore? Pozerala som si ich stranku, tie vone vyzeraju zaujimavo

haluza

yves saint laurent - manifesto

dior - -poison

armani - si

roberto cavalli - paradiso

... atd. atd

+ aldehydové parfémy