Laska neexistuje...

Príspevok v téme: Laska neexistuje...
danka smutna

Mam 23 a prave som z oblakov tvrdo dopadla na zem.Nikdy som si nechcela uzivat.Od 16 som mala jedneho priatela a planovali sme buducnost a byt navzdy spolu.A teraz je vsetko prec.Nic necitim.Nic ked ma pobozka,nic pri milovani.Mam ho tak velmi rada,tak co sa to deje?Chcela som aby to bol on,moj manzel,otec mojich deti,chcela som s nim zostarnut,..co robit?Spolu s tymto zistenim mi spadli z nosa ruzove okuliare.Nepoznam vztah kde sa dvaja nepodvadzaju,po rokoch uz to nie je laska,jedine co zostava su nadavky do tlstych a nudnych krav,ziadne noci plne vasne,ziadne knizne romany,ludia sa podvadzaju,su na seba hnusni,rozvody,rozchody,bitky o deti,..co sa to deje?Uz neverim na lasku,preco prave ja som nemohla byt ako v tych telenovelach,..stastni navzdy,..ale z druhej strany,..v telenovelach tiez neukazuju dvoch po 5-10 rokoch.. preco je svet tak strasne zly..

rony26

no tak muzi poznaju len jeden druh lasky?...to co sa tam ziada doplnit nie je ale laska...a ano, NIEKTORI muzi maju pred ocami len to jedno za kazdym...lenze mna napr. stve, ze sme vsetci hadzani do jedneho vreca...ja som sa tiez pred par mesiacmi zahladel do dievcata, ktore ma ma doteraz na haku...zahladel som sa do jej krasnych oci a carovneho usmevu...a urcite sa mi hlavou neprehanali myslienky typu ako ju co najskor dostat do postele...len som chcel niekoho kto ma bude mat rad a koho budem ja milovat, niekoho kto tu bude pre mna a pre koho tu budem ja, niekoho kto sa bude so mnou smiat a aj plakat...namiesto toho mi zostali len oci pre plac a kazdodenna nadej, ze mozno raz precitne aj ona...

tina78

ja uz nechcem lasku.. mozem sa na to vykaslat.. ak mam potom takto trpet.. tak uz nikdy.. ale to hovorim vzdy a namotam sa ako sprosta.....
chcem len aby ma mal niekto rad...
lenze muzi poznaju len jeden druh lasky .. hadajte co asi....

ryba60

danka smutna - tvoj problem je asi v niečom ,čo si videla,počula a pod. o svojom priateľovi a bolí Ťa na duši, ale nechceš o tom napísať.Láska existuje ale Ty si mala len dobrého priateľa do času,kým nedošlo k sklamaniu.Na to prídeš po čase, ktorý lieči ale "jazvy" môžu zostať.

sofia.sara

tina78 uplne s tebou suhlasim ze baby sa trapia a chalan suby dup uz je pri inej....mna toto zaskocilo pri mojom priatelovi ked mi po pol roku povedal ze len kratko pred tym sa rozisiel s byvalkou ako sme my zacali spolu randit...a zaskocilo ma to..lebo ja som uplne iny typ ze sa potrebujem zo vztahu trochu dostat spamatat a tak...aj ked mi vysvetloval ze medzi nimi to uz bolo o nicom posledneho pol roka....

tina85

Ahoj,
mam momentalne takmer rovnake pocity po 5,5 rocnom vztahu. Mam rovnaky vek ako Ty a neviem co dalej... :-( Myslim si ale ze laska existuje. Aj medzi nim a mnou je urcity typ lasky len asi nie je ten pravy na partnersky zivot. Co chces robit dalej? Martina

tina78

laska je len reakcia v mozgu.... ale o to horsie ze my baby sme take hlupane.. podaktore.... chceme zachranit vztah a ti chalani na to kaslu.. ked sa rozidu tak baba vyplakava cele noci ... a chalan si uziva uz niekde s inou... ja chcem byt mrcha.. preco sa mi to nedari?

wwwwwww

Jasne, ze existuje. Ja som presla desiatimi chalanmi, kym som nasla toho praveho (nespala som so vsetkymi, samozrejme). je uzasne, ked ta popyta o ruku chlap, ktoreho milujes. Vyckaj casu ako hus klasu, i ja som sa trapila, ked som mala 16, aj 20, potom sa zrazu objavil on a vsetko je krasne. Kazdy ma nestastne lasky, ked je mladucky.

kubik§kubik

niekedy som si myslela ze laska existuje ale medzi mnoua jednym chalanom uz asika nie..niekeky sme sa mali strasne radi a potom sa to neak zvrtlo a odvtedy si myslim ze medzi nami nemoze byt laska..=(

Daimonion

Ahoj Danka, určite si dobré dievča. Myslím že poznám odpoveď na tvoje otázky. Aj keď na všetko treba možno aj čas.

Tiež som podobnými vecami prešiel a vlastne máš aj pravdu že tá pravá láska takmer ani neexistuje na tomto svete. Často berieme lásku ako emóciu, ako vzťah len medzi dvoma ľuďmi. Väčšina ľudí nevie čo je láska. Láska je totiž viac, láska nie je zaľúbenie, láska nie je účinok fenylmethylamínu a endorfínov, láska je zázrak, láska je len jedna.

Aj keď je ich málo, predsa len existujú ľudia ktorí chápu čo to je a ktorí sú ochotní nezištne ju rozdávať.

Tento život nás učí, že šťastní budeme iba vtedy ak budeme mať milujúceho partnera a rodinu,,, a potom sa nám vždy zrúti svet keď takého partnera - našu "lásku" stratíme.
Ja som pristál na tvrdej zemi už 3 krát, nech som aspoň trocha pochopil čo naozaj znamená. Mám len o 3 roky viac ako ty :)

Myslím si že čas to všetko vyrieši. Možno budete opäť spolu a ak nie, tak možno bude ešte lepšie...ver mi, aj keď viem že ti je veľmi ťažko.

Ak budeš chcieť, môžme sa o tom porozprávať. Pokojne mi napíš na ICQ 277 222 660, alebo na mail daimonionnn[at]gmail.com Opatruj sa

stanley

Laska existuje. Musi existovat. Verim tomu, ze existuje, inak by to tu asi nemalo vyznam :) Aj ty si urcite citila lasku, to ze sa to teraz zmenilo neznamena ze tam laska nie je.. musite ju znovu zacat hladat.. ona tam je, len ju pod kazdodennymi starostami a mozno stereotypom nevidiet ;) Ja napr. LASKU vidim okolo seba kazdy den, sice ju uz neprezivam s clovekom ktoreho milujem, ale verim ze zase budem.. s inou, ale verim ze Laska zase pride :)