Lupiny, suchá pokožka hlavy

Príspevok v téme: Lupiny, suchá pokožka hlavy
limetka335

ahojte:) dúfam, že mi bude vedieť niekto poradiť... môj frajer má už dlhý čas na hlave ako keby lupiny - no nie sú to lupiny v pravom slova zmysle ale ako keby sa mu šúpala pokožka na hlave.. také biele sa mu ošupuje a veľmi ho to svrbí.. má to už viac rokov a skúsil veľa vecí ale nič mu nepomáha... ani kožná mu nejako pomohla, tak teraz má ísť k inej... chcem sa vás ale spýtať či by ste mi vedeli poradiť nejaký šampón, domáci zábal alebo niečo podobné čo by mu mohlo poradiť... dakujem za odpovede:)

ajaad

mne behom jedneho dna pomohol selsun blue tam je selen v tom šampone... treba ho nehať 5min pôsobiť zo začiatku ma uplne palila aj chladila hlava zaroven a hned som videl vysledky a neskôr už ma hlava tak nepálila takže tu kožu mi preliečilo... tiež ked som si spotil hlavu ma pichalo až svrbelo na hlave čo je z toho že mam v pokožke rozmnožené mikroby ktore najme v zime pod čiapkami je im fajn... a som si aj ostrihal vlasy na 5mm čim som ich prevzdušnil..

eo

Argan Oil je vyborny a ucinny
Argan Olej ™ je bohatým zdrojom vyživy potravin pre kožu, ktoré neobsahujú žiadne umelé farbivá, parfumy alebo konzervacné látky k podráždeniu pokožky. Je ideálny pre bábätka, deti.
Argan Olej™ neupchava póry a má úžasne rozmanitú siet pre pokožku, vlasy a nechty. Pouziva sa aj v kozmetckych pripravkoch. Je držitelom niekolkých proti starnucim vlastnostiam. Pri aplikácii, Argan Olej™ rýchlo preniká do vašej pokožky a premiena na jemnú a hladkú, ziarivu bez zvyškov, ako iné oleje.

Argan Olej ™ je ideálny pre blemished kožu. Má antiseptické a bakteriocídne vlastnosti a pomáha regulovat prírodne oleje v koži. Nachadza sa v nom vysoký obsah vitamínu E, ktory znižuje dobu hojenia.Tým zabránuje jazvam, zanechanych po akné alebo operaciach.

Argan Olej ™ má významný vplyv na zdravie a vzhlad kože.Ttkanivo postihnuté poruchami, ako ekzémy ,psoriaza. Uspešne zmiernuje zápalové príznaky súvisiace s týmito poruchami.
Vzhladom k tomu, že vaša pokožka ma neustále vplyvy negatívnym životnym prostredim, je dôležité, aby ste prijali preventívne opatrenia. Argan Olej™ 'chráni bunky kože pred slnkom. Skodlivé lúce a jeho zložky skvalénom je navrhnuté pre ochranu pred rakovinou kože. Navyše pomaha kolagénovym a elastínovym bunkam. Argan Olej™ je prirodzeny roztok na ochranu pokožky pred UV ziarenim a pomahaju udrziavat jej vitalitu.

PPPP

:-Pbebe, termín u kožného lekara mi dali zial az o dvanast dni a preto, ze som zodpovedna matka a od chvile, kedy sa vyskytol tento problem, sa snazim najst odpoved nan uplne vsade. Ale chapem ze to si nemohla vediet, rovnako by som zareagovala aj ja. Som alergicka na nezodpovedne matky.

modracik

limetka, napis mi na meil.Ja len schvalujem ze si nesla k lekarovi.Napatraju po pricine, len skusaju liecit dôsledok.Nie vzdy to vyjde...

:-Pbebe

PPPPP a co tak ist k lekarovi? ty musis byt fakt super matka zodpovedna ked sa chodis radit na forum a nie k lekarovi... boze...mi rozum zastava...

PPPP

6 ročný syn dostal pred 3týždnami ovčie kiahne.V priebehu ochorenia mu pokožka hlavy vo veľkosti cca jeho dlane ztmavla-akoby bola veľmi prekrvená až hnedá.Prvé dni po výskyte ho to svrbelo,teraz už nie.Poradí mi niekto?

Ivka 1

Velmi dobre je urobit si zabal z vymiesaneho zltka s olivovym alebo kokosovym olejom, nechat posobit 30 min. a
potom vlasy opachnut sampomom z aloe a jojoboveho oleja. Pokozka hlavy sa zregeneruje a nebude sa supit.To je dobre robit kazdy tyzden a ked sa vam ryhlo mastia vlasy, nepouzivajte chemicke sampony .

0vecka

ja mam take tiez najme po osprchovani a nevim naj asi pomaha bud olivovy olej alebo indulona proste nieco na zvlhcenie hned po osprchovani len u mna to este tak aj scervena....