Roztrhnuty kondom

alz-bee

asi to naozaj bude tym nespravnym nasadzovanim....
a az nemas na HAK peniaze (ale tiez tvrdim, ze HAK ta v prepocte vyjde ovela lacnejsie, nez kondomy), tak sa dohodnite, aby ste ich platili na polovicu...ja s priatelom to mam tak zariadene..on da 12,5 eura a ja dam tiez 12,5 eura za 3-mesacne balenie...

GA

najprv by ste mali vytlačiť vzduch pri nasadzani prezervativu preto va to praska stale skuste sa niekedy pozrieť aj na zadnu stranu obalu prezervativov tam vam to piše vo viacerých jazykoch

whee_ee

kuťa a z čoho potom kupuješ kondómy????..durexy su asi za 80 tri ak sa nemylim, no ako sorry, ked kupis jedny za tyzden, tak to mas 320 sk za mesiac, tak mi povedz ci neni hak vyhodnejsia... a jj, zjuz ma pravdu, mozno zle nasadzate, ved aj to treba vediet.

zjuzika

kuta nezaleti od ceny antiky... aj lacna moze byt dobra, ide o to, ktoru urci pre tvoju priatelku ako tu pravu....ved nehc povie lekarovi, ze na nu nechce vela minat a on vam da lacnejsiu variantu...ja som napr mala za 40eur na 3 mesiace ale napr kamaratka mala za 10eur na 3 mesiace...traba sa poradit s doktorom

zjuzika

alebo sa naucte kondomy spravne nasadzat... mzno preto vam praskaju, nie je mozne, aby stale praskali.... a ked nie, tak antiku a ked na to nemas, tak najlepsia antikoncepcia je nesexovat

kuťa

tak ja peniaze nemam žiadne...ked tak za rok maximalne naškrabem 1000Sk a ne to na 3 mesiace...čosi...a take lacne jej tiež nebudem kupovať...a ešte aj nahodou dačo sa jej stane od tych lacnych liekov a čo potom...

whee_ee

si to prepocitaj, ze durexy ta vyjdu drahsie ako hak, haha, mas aj take lacne ze 300 na tri mesiace, ale rob ako chces, ja mam za 900/3 mesiace, to neni take hrozne...