Rast fúzov

normalna1

lenze timto mladym to nevysvetlis :) a uprimne prve fuziky su na chlapcoch skarede. . Chapem ze chcu byt dospeli po vsetkych strankach, ale nic netreba silit

philips

normalna1, súhlasím s tebou. Mne išli fúzy už v 13 a lezie mi to na nervy. Keď si to neoholím, tak vyzerám ako kkt. A na každodenné holenie som príliš lenivý.

normalna1

paneboze je zaujimave citat ako sa chlapci/chlapi snazia co najskor mat fuzy :) a potom ked zacnu rast tak kazde rano bedakaju v kupelni ze sa musia holit :)

Michaaaaaal

no :D moji zlatí :D ..mam 22 rokov ..a stale mi fuzy nerastu , ani briadka , strnisko NIC ! :D a teraz mi povedzte co s tym ! :D

sardiny

ak chceš radu aby ti rastli fuzi skus si sem tam kupit nejake doplnki na posilovanie napriklad Tribulus a tomu podobne ja som to nechcel zrovna nato mam 17 ale ostal som potom pekne chlpaty ale bacha nerastu len fuzi stoho:D

lipfi

Najdolezitejsi muzsky hormon TESTOSTERON.Nic si z toho nerob podla vsetkeho mas ho este malo,ale neboj sa si vo veku kedy budes mat naviac testosteronu za cely zivot

jajka001_

no ja suhlasim s alz-bee co sa tyka holenia, tiez som neznasala tie prve fuziky na mladikoch...brr. a vlastne ja fuzy ani teraz nemusim :))