Bioderma - Sébium Mat Zmatňujúci hydratačný gél-krém

dominikadi

kupila som si ho na odporucanie lekarnicky, a bohizial plet mi po nom ostane matna len asi 2 hodiny. urcite si ho znova nekupim, na to aky je drahy, nefunguje. lepsi mi uz pride obyc balea young taky zeleny a stoji asi 2,50:)

Megy0303

Pre mna najhorší nakup aky som mohla urobiť... po 1. minimalna krycia schopnosť mam chybycky v podobe male jazvycky a vyrazky a tento krem ich maximalne zvyrazni a mam z toho flaky hned po aplikacii... po 2. krem sa začne šupat už pri nanašani... po 3. cena je pre mna až priliž vysoka vzhladom ku kvalitu vyrobku.... toto je len moja skusenost samozrejme je to individualne ale ja som z toho velmi sklamana.

kukucka39

ja pouzivam biodermu ale hydrabio na tvar a mam aj na telo pripravky. som s nou velmi spokojna je to fakt dobra kozmetika. mala som aj vichy aj ra roche posay a tie nestali za nic.

maruska84

cauky, ja som si ho kupila na odporucanie minule leto v lekarni, lebo mam t-zonu a pomaha to, samozrejme zazrak necakaj, ale zmatni to o trosku viac ako ked som pouzivala ine..a dlho vydrzal, hoci vyzera malicky, ale staci ho fakt velmi velmi malo, ma perfektnu konzistenciu, takze som ho mala asi od jula do novembra :-) a tento tyzden si ho chcem kupit zas :)

rada

nie,,,len som pocula ze to je fajn znacka,,,hovorim mne zabrala ale len na tyzden aspon taky pocit som mala.ale tak to je skorej na akne, a nie na mastne čelo:D

miriam2

takze s tym konkretnym kremom na ktory sa pytam nemas skusenosti? :)
ja som mala krem sebium na akne, bol v pohode, ale uz sa velmi ani nepamatam :D

rada

no ja mam od biodermu akn krem sebium,a vodu sebium H2O.tato rada je celkom v pohode podla mna ako neuskodi,ale mne zaucinkovala len asi jeden prvy tyzden ked som ju pouzivala,nemam akne,ale mam len mastne čelo...no tak neviem,ale celkovo ako kozmetika je to fajn len je draha:P