ked priatel tuzi po inej

Príspevok v téme: ked priatel tuzi po inej
lucya

Ahojte, vcera sa so mnou chcel priatel rozist kvoli tomu, ze sa boji ze ma podvedie. ze ma strasnu chut vyskusat sex s niekym inym..., predo mnou nikoho nemal, ma 24 rokov, a nevie co ma robit. ze ma nechce zranit, lebo ze by sa mi potom uz nevedl pozriet do oci..., strasne plakal ked mi povedal ze sa chce rozist, a nevie co ma robit, ze ked ho chyti depka, tak keby mal prilezitost tak ma urcite podvedie..., ostatni chlapi ako ste na tom? mate podobne pocity? zatial to nespravil a to sme spolu uz takmer dva roky, a skoro rok spolu zijeme, sexu mame habadej, niekedy aj 3krat za den..., fakt neviem co mu este chyba

lucya

pretoze pocas skoly brigaduje, a brigadu ma blizsie k domovu ako ku nam, a financne by to nezvladol...., raz do tyzdna tam musi prespat a este stale ma rad svoju mamu, ktorej by nespravil to, ze by sa tam nikdy viac neukazal, aj ked ho sklamala

leerka

no vies napada ma, preoc chodi domov za rodicmi, ked nema snimi dobry vztah a urobili mu taketo veci....nech tam nehcodi a hotovo...

lucya

bobik, hej nemam ma s kym porovnat, ale sam mi vcera povedal, ze on vie ako to dopadne...., najde si inu, 2,3 krat sa s nou vyspi a pride na to, ze mal ostat so mnou, a ze mu to nestalo za to, ale potom uz nebude cesty spat, sam neviem asi co chce....., len teraz uz neviem ani ja co chcem...

lucya

depka ho chyti vtedy ked ide "domov" k rodicom,vtedy je lahke neozvat sa 4 dni ´je sklamany z nich , nahnevany ze mu vzali domov, maju to komplikovane, tam prride na spomienky, ktore ho zranuju, on je velmi citlivy a vsetko dost preziva, respektive prezival, teraz vie byt ako kamen niekedy, je sklamany zo zivota....a ked ho to chyti u nas doma, tak to vacsinou rychlo doznie, ja som typ ktory nedokaze len chodit okolo a nebavit sa s nim, vtedy ho staci objat, pohladit, a je dobre....jasne ze sme sa rozpravali, a strasne vela, a hlavne predtym ako sme sa dali dokopy, vela veci som s nim uz riesila, ale stale je strasne vela veci, do ktorych ma zatial nepusti, je to asi dost komplikovane napisane, ale taky je on, a aj ja, niekedy vobec nechapem ako sme sa mohli prave my dvaja dat dokopy avydrzat tak dlho spolu...

bobik

odpovedou na tvoj problem je nasledujuca otazka : ako zistim, ze mi nieco vyhovuje??
jednoducho. vyskusam nieco ine a navzajom porovnam. ihned viem na com som.

pravdepodobne aj tvoj priatel riesi tento problem. ako sama pises si jeho prva "slecna" a zial nema ta s kym porovnat.

leerka

tak priatel je ais clovek ktory musi byt v vsetkom najlepsi a ak nie je, tak konec, aj ja som taka byvala, ale uz je to za mnou...je sice pravda ze vo vsetkom co robim hcm byt najlepsia, ale som si uvedomila, ze sa to tneda a takto to nejde...ze su ludia aj sikovnejsi odo mna v niecom.. a ten lekar by mu nepomohol..a ako t vyzera, ked s s tebou par dni nebavi, to len okolo seba chodite, alebo co...a to len tak z nicoho nic ho chyti taky rapel? vies ja si to neivem predstavit, lebo s priaelom sa max nebavim minutut a potom nas to prejde....alebo ti povie ze ma depku , aby si ho nechala tak? ci ako? a skusas sa s nim vtgedy rozpravat, snazsi sa s nim komunikovat a on vobec nereaguje na teba aleo ako..toto by ma nevabilo...a rozpravali ste sa o tychto jeho naladach a depkach?

bobik

odpovedou na tvoj problem je nasledujuca otazka : ako zistim, ze mi nieco vyhovuje??
jednoducho. vyskusam nieco ine a navzajom porovnam. ihned viem na com som.

pravdepodobne aj tvoj priatel riesi tento problem. ako sama pises si jeho prva "slecna" a zial nema ta s kym porovnat.

lucya

no mne to tiez pride take divne, ale zaroven normalne, neviem, nikoho ineho predo mnou nemal, ma obrovsky sexualny apetit..., ked ho chyti depka tak konec,nebavi sa so mnou, akoby ma ani nepoznal, odoznie a je to uzasny chlap, akeho v dnesnej dobe len tazko stretnes, a mas pravdu nevazi si to co ma...., a on je typ cloveka, ktory je stale nespokojny, so vsetkym, je velmi sikovny, jeden z najlepsich v rocniku na tazkej vyske a aj tak nie je spokojny, vraj moze by mohol byt lepsi, a tak je to aj v nasom vztahu....

leerka

ono je to take zvlastne, lebo naozaj si ludia nevazia, to co maju, tak je to aj u teba,on si to vobec nevazi, ze ma pri sebe teba... vies len nehcapem,ze ked ta lubi, preco chce urobit nieco take,preco ho to taha k inej.... nepomohol by neaky lekar...mnbe to pride strasne divne...

lucya

leerka ano ja som tam pisala, a netusim co mam spravit...., a on je strasne zvlastny clovek, ani netusim preco som to sem pisala, pretoze neviem ci to vobec niekto pochopi, a ja by som bola radsej ak by nejaku pretiahol aspon by som mala dovod to ukoncit.....lubit ma lubi, som jedina koho ma, rodicia ho sklamali, nema natolko dobrych kamaratov aby im mohol plne doverovat...., netusim co spravit, mam ho velmi rada, a viem preco mi to povedal skor ako to spravill, ja len nechapem co tym chlapom este viac chyba, ved u mna ma vsetko...,., a ani on sam to nevie, neviem ako mam pokracovat
akrimmmm asi mas pravdu, ja som mu tiez vcera povedala ze su riadne svine, ale zase zeny su take iste, mnohokrat este horsie.....