Tabletka Canesten na vkladanie do pošvy

tena

farmaceutka, prosim ta a moze sa vaginalna tableta cenesten 500 mg pouzit v tehotenstve???/aj od ktoreho tyzdna/
a myslis ze zaberie i na streptokokaB?

tali

ahoj, canesten je v pohode, ak mas znicenu vagin. mikrofloru, tak by ti ju mal canesten pomoct obnovit. mne pomohlo.

farmaceutka

Canesten floru neznici, na lactobacily neucinkuje, ani bakterialnu vaginozu nemoze zhorsit. Jedinym rizikom je, ze nepomoze, ak to nie su kvasinky.

mysurienka

mozes si s canestenom ublizit,coby nie...
mozes si znicit floru a ak sa nejednalo o candidu ale o vaginozu,ktora ma podobne priznaky, tak si ju este zhorsis..najlepsie vzdy lekar..aj ked..ako kde

kukuskik

tak prvý den zatial nič dala som si na noc, lebo som mala dosť intenzívne svrbenie, začervenania a trošku napuchnutú poštvu myslíte že je to zatím v pohode. Jasan ak to neprejde tak pôjdem v pondelok alebo utorok k doktorke. dakujem

gabuciii

S Canestenom si neublížíš!V najhoršom prípade ti nepomôže.Vyhľadáš gynekologa.Ozvi sa ako si pochodila,či ti pomohol.

alz-bee

Ja mam 20...myslim, ze mas zbytocne obavy...kazdopane, keby ti problemy za tri dni nepresli, tak chod na gyndu. A precitaj si dobre pribalovy letak, lebo je tam pisane nieco ohladom menzesu, az si dobre pamatam. Ale tusim len tolko, ze nemas ju pouzivat, ked mas menzes. Mne ale ozaj pomohla:))