35 rokov a sex ako v 80tke

Príspevok v téme: 35 rokov a sex ako v 80tke
abcde

Ludia, toto je tema skor pre starsich, tak neviem, ci som trafila do spravneho fora :)
pozname sa od 16, 13 rokov sme manzelia, mame obaja 35. Uz asi 3 roky nemame sex. No, aby som neklamala, za tie tri roky bol asi 7x, z toho 4x na dovolenke.
Mame sa radi, to som si ista aj z jeho strany. Ked ideme okolo seba, casto si dame pusu alebo pohladenie. Ale na to, aby sa nas telesny kontakt obmedzil len na toto, mame este malo rokov, co poviete?!
Naposledy sme sa milovali este v starom roku...a nebolo to bohvieco. Myslim vsak, ze v manzelstve sa take veci stavaju. Viete ako sa hovori - nie je kazdy den nedela :) napriek tomu, kedysi, aj po narodeni deti, sme si to vedeli uzit. Urcite raz pride na kazdy par unava, ale takto skoro?!
Minmochodom, uz mi je trapne nieco zacinat, po takej dlhej pauze :-/ a mojmu muzovi asi tiez, natolko ho uz poznam.
Mozete to nejako okomentovat, poradit, cokolvek, dakujem. Len nie take klasiky ako sexi pradlo, to prosim nie, na to sa pozname uz pridlho, aby som sa zrazu zacala hrat na zenu-vampa :D

Deniska2121

ahoj,síce mám len 20 rokov rada by som Ti poradila ak môžem:)Mam priateľa ktorý ma 40 rokov viem źe je to dost vekovy rozdiel ale lubime sa a hlavne rozumieme,Vela krat som sa ho pytala aj na tuto tému a sám mi povedal že rozpravanie je dolezite..Ak by som mohla doporucit pozri,pises ze nemavate sex ale mas velku tuzbu po milovaní?musis sa sustredit aj na to..ak Ti je takto dobre..(hoci sa s partnerom uz sexualne nepriathujete)..tak nechaj to este chvilku ulezat a uvidis co bude dalej..doporucovala bysom aj sexualnu poradňu:)tam vedia dobre pomôcť..hracky sexualne a pradlo to je blbost fakt..ze by to dako obzvlastnovalo no neviem..s tvojho rozpravanie mate velmi pekny vztah..ale co ta skusit to vecer pred spanim??aspon to skuste najprv bozkami a potom uviidite ako dalej za pokus nic nedate:)dufam ze som trosku poradila...vela stastia..

tery

začni napr. sms-kou:
Ahoj, asi si prekvapený, že ti píšem. Ale myslím na teba. A chcem aby si vedel, že sa teším na večer a hlavne na teba. A dúfam, že sa tešíš aj ty na mňa.
/ tým by si ho mala donútiť odpovedať, aj ja na teba/

tery

Ja mám 36, priateľ 40. Síce sme spolu 3 roky, ale sex máme radi. Napr. ideme na aute, on zbadá odľahľú cestu , zabočí ja sa síce zľaknem, že čo je. Ale ten sex v aute zbožňujem. Alebo príde za mnou do roboty, do kancelárie. Začnem ho bozkávať. A je veľká možnosť, že niekto otvorí dvere, ale orálny sex je super.
Takže treba niečo vymyslieť. Spestriť, lebo nastane stereotyp. A aby si nenašiel milenku. Urob si jemne erot. fotky a pošli mu ich do práce v obálke, do vlastných rúk. Nebuď taká odmietavá. Ty píšeš, že žiadne prádlo, žiadne sex. pomôcky, žiaden sex mimo spálne... Veď ho prekvap.

llll

Pýtala som sa priateľov, ktorý sú 11 rokov spolu. Predtým mali radi sex ale teraz ho majú raz za 8 dní. Ale už to nie je ono. Žiadne vzrušenie, len také živočíšne a rýchle. Majú 38 rokov.

jasne

dakujem za prispevky a snahu poradit.
my sme sa o tom rozpravali. mame sa radi, vazime si jeden druheho, ale uz sa sexualne nepritahujeme.
Chcela by som vediet, ci ma niekto taku skusenost, ze je to prechodnyb stav, alebo mozno by pomohlo ak by som vedela, ze je viac takych parov a nic tragicke to nie je.
Mne je za tym luto, za prebdenymi premilovanymi nocami, alebo za rychlovkami natajno, po ktorych bola dobra nalada :) Ale muza podviest nemienim a on na mna uz ako eroticka rozbuska neposobi. vecer si radsej pozriem telku, ako by som mala po nom liezt a on takisto.
Niekedy si nalejeme vinko, prekecame aj 2 hodiny, potom si dame pusu a ideme spat. fakt ako starucki manzelia :(
Btw, eroticke hracky su skor na smiech ako na vzrusenie, teda aspon pre nas...:(
Posuvam vyssie, mozno este niekto bude mat nieco.

niekto

sice som trochu mladsi ale skusim
porozpravaj sa snim o tom, o vasich najtajnejsich sex. tuzbach a vyskusajte nieco s toho (puta, zviazanie oci,.. )
moztee skusit nejaku novu polohu
(napr //////////////)
pripadne skusit nejake afrodiziaka
urcite sa nieco najde

asita

a preco nie to sexy pradlo? alebo neju hracku do postele? niecim si okorente sexualny zivot ...aby si tvoj to nezacal hladat niekde mimo teba...dakde musi byt problem ked uz nesexujete...porozpravaj sa s muzom