HAMBIM SA ZA SVOJU.....

Príspevok v téme: HAMBIM SA ZA SVOJU.....
hroooza

TAKZE zacalo sato v mojej puberte je to pre nna velmi intimna tema o ktr.nikto ale naozaj nikto nevie preto by som bola strasne stastna keby niekto vedel moj problem vyriesit teda aspon poradit.moja vagina sa v case mojho sex.zivota zmenila no proste farba scernela nie cela ale len pysky neviem cim to je mam priatela ktoremu sa to hanbim ukazat ved povia ze som cudna... uvazovala som uz aj na nad operaciou ale to je prilis drahe mam z toho mindraky pretoze mam priatela rada a bojim sa ze ked mu to poviem ze sa so mnou rozide co mam robit?????

ykuo

ako to mas normalneej ciernej farby cele pysky ?ci lenkonce pyskov ?..ja som to na cernoskach videla len ze maju ciernu

hroooza

ty si uz aky primitiv mirco wed este aj svojmu priatelovi neukazem a uz len ty by si to posudil diki za radu pekne ze si robis srandu

prečo???

ja mám zasa problém, že mám straaašne veľké pysky... fakt veľké, norálne mi visia, dajú sa celé chytiť...
Má niekto taký problém????

asdfg

urcite sa zato nehambi:) normaaalne kazdy sme iny a tvojmu chalanovi by to malo byt jedno ak ta am rad:), a to ze sa ta to spytal urcite bolo len tym ze ho to zarazilo a nie tym ze by mu to vadilo... proste nebol na taku zvyknuty:)... je to uplne normalne mne by to vobec nevadilo keby je aj modra:D aj ked to us by bolo cudne:)

leerka

no inak priatel tvoj dobre sprosto reagoval...taku sprostu poznamku mal , z epreco ju mas taku tmavu..tak mu povedz, ze niektore baby ju taku maju... a co je na tom? sa ho ty opytaj na oplatku, preco on ma taky krivy :-)