Som úplne na dne...

Príspevok v téme: Som úplne na dne...
barborka1991

Jediný chlapec ktorého milujem už 1.5 roka ma asi neznáša....Ignoruje ma, a šije na mňa búdu. Mám 18 rokov a som úplne stratená...asi si celkom s obľubou so mňa robí srandu.... A teraz ked viem že je tomu tak, rozhodla som sa že už nemám prečo žiť. Rozhodla som sa že sa radšej poddám smrti.... Dnes chcem spáchať sebevraždu.....Alebo čo mám robiť? Ludia pomôžte mi, prosím...ja to nechcem urobiť, ale mám pocit že neprežijem ten žiaľ z toho že ma neznáša....

alz-bee

Bozeee, dievca, ved si taka mlada, tak preco by si sa mala kvoli nejakemu kokotovi (sorry za vyraz) zabijat?...kazde sklamanie z lasky boli a vies, kolko ich este v zivote zazijes? keby sme sa vsetky zabijali kvoli nejakemu chalanovi, co nas ignoruje, tak by vymrela zenska populacia! A ved ste spolu ani nechodili, tak bud rada, ze k tomu ani nedoslo! Si predstav, ze by ste spolu chodili a zistila by si, ze je taky chuj! To by ta bolelo este viac...a v prvom rade si cen svoj zivot. Vies kolko je na svete nevyliecitelne chorych ludi, ktori by dali vsetko zato, aby mohli zit?! a ty sa ides zabijat kvoli nejakemu prvemu sklamaniu v laske. Neboj sa, pridu aj ini chalani, ovela lepsi...ved si dospela, tak si uvedomom, ze v zivote sa deju aj horsie veci...

sweet_lolitta

Barborka, mozno si myslis, ze tvoja bolest bude trvat vecne, ale ver tomu, ze o nejaky cas uz nad tym mavnes rukou. Na svete su horsie veci, nebudem ti rozpravat o mojich problemoch, ale idem dalej ja aj ostatni. Smrt nie je riesenie, je to zbabelstvo, ak si ju privodis sama. A ja verim, ze si silna. Mas 18 rokov, zivot pred sebou, tak si ho uzi, na smrt mas vzdy cas.

lenca.

ked si clovek mysli, ze je uplne na dne, vtedy sa zvacsa stane nejaka pozitivna vec, ktora mu pomoze sa od dna odrazit. Vydrz, zivot stoji za to, daj mu sancu! Vzdy je vsetko tak, ako ma byt, mozno si sudena pre nejakeho ineho chlapca. O par rokov sa uz len nad tymto nestastnym zamilovanim len pousmejes