Oplati sa preboha zit? :(

Príspevok v téme: Oplati sa preboha zit? :(
typekBA

Mam:
-gynekomastiu
-fimozu + maly penis (v stoporeni cca. 11,5 cm !!!)
-recove problemy
-mam uz viac ako 18 a v zivote som sa takmer s babou ani len nerozpraval! nie to este nieco viac :(
-atd,atd..

Vsetky tieto veci su absolutne nenapravitelne, cize do konca zivota ma to bude obmedzovat...A tak sa pytam -
aky ma vlastne zmysel moj zivot? Ved ja uz ani nemam dovod tu byt...:(

majuska_

typekBA, takze ja mam:

myopaticky syndrom - neliecitelne ochorenie od narodenia

astmu a astmaticke zachvaty a stazene dychanie - tiez nevyliecitelne

zoperovane oci (povodne -7,0 dioptrie, ale oci su chore dalej ako mi to lekar povedal)

mam 21 rokov a zijem a chcem zit. tak co tu pises hluposti?

typekBA

Dakujem za pozitivne slova..
Ale viete, ja som sa to snazil dlhe roky prezivat, kaslal som na to a chodil som stale pozitivne naladeny, s usmevom...Ale ked si teraz tak zamyslam nad celym svojim zivotom a buducnostou, je mi hrozne...:(

Adulka

No z penisu si nič nerob, určite radšej menší ako nejaký moc obrovský, asi by som sa bála, že ma to roztrhne. To je len taký mýtus, že čím väčší, tým lepší, ale nieje to pravda..
Rečové problémy.... to nieje také strašné, napr.aj Martin Konrád zo Superstar kokce a baby po ňom šaleli :-D
A že máš viac ako 18 a nič si nemal s babou, na tom nič nieje, si mladý, tak je to úplne v poriadku, mám kamaráta, ktorý mal prvú babu v 24 rokoch a je to normálny super chalan, proste skôr nenašiel tú správnu babu a nevidím na tom takisto nič strašné...
Maj sa rád a ver si, nikto nieje dokonalý !!!
Dôležité je, aby si mal rád samého seba a potom ťa budú mať radi aj ostatní, to mi ver..
..určite sa oplatí žiť, pozri sa na tých čo majú rakovinu a hladujú a rodičia ich týrajú alebo žijú vo vojne a podobne, sú horšie veci v živote a na svete...
Táááákže, HLAVU HORE A VEĽA ŠŤASTIA !!!!!

delphia

este aby ti bolo jasne, preco si mas precitat o I. Tomanovi- je to clovek, ktory trpi Tourettovym syndrómom a aj napriek tomu prednasa !!!, robi skolenia a kurzy. teda so svojim ochorenim ( mimovolna, nekontrolovatelna gestika, havkanie, krochkanie, vulgarizmy) sa neboji vystupit do auditoria a prednasat. no a samozrejme si nechava za to aj slusne zaplatit.
takze toto je priklad toho, ze je podstatne to CO hovoris a nie to AKO to hovoris.

delphia

typek:
1. nie si ziadna rarita- gynekomastiu ma vela chlapcov, chlapov. da sa plasticky upravit....

2. maly penis- hm... vraj nezalezi na velkosti, ale na technike...

3. nemal si nic s babou?- no v 18 to musi byt veru totalna "katastrofa"...vsak ty uz mas cely svoj zivot za sebou a ty si este nemal nic s babou???!!! je to hrozneeee!!! (dufam ze citis ironiu v tomto odseku :))

4. recove problemy- zajdi za logopedom. ked sa nedaju odstranit, tak si z toho urob svoje kvazy pozitivum. sme jedinecni a nie rovnaki na vlas. ries radsej to, co mas v hlave a nie to, ako to podas (myslim na tvoj hendikep). Zadaj do vyhladavaca meni Ivo Toman a precitaj si o tomto cloveku.

vsetky tieto tvoje "problemy" ta priamo neohrozuju na zivote, takze sa prestan lutovat a zacni na sebe pracovat, vsak ty za to stojis, si jedinecny, si uzasny. aj pre teba dnes slniecko krasne svieti ;)

sweet_lolitta

To ze mas gynekomastiu sa neda operovat?
Maly penis vobec nie je nedostatok pre niektore zeny, skor s penisom treba vediet zaobchadzat, lebo len velkostou nikoho na dlho aj tak neohuris.
A aj fimoza sa da riesit napr obriezkou.
O dalsich problemoch tvojich neviem, kedze si nenapisal.
Partnerov si nasli aj postihnuti ludia, ciastocne alebo uplne invalidni, nemi, ci hluchi...preco by si to nezvladol ty?

cajik

Kazdy mame nejake chyby,a svet sa toci dalej. Najdi si na sebe to,co sa ti paci,v com si sikovny,a sustred sa na to.Nauc sa mat rad sam seba a zmier sa s tym,ze nie si dokonaly.A to dokonaly nie je nikto ;)

jara

Nieco v tvojej otazke je aj scasti odpovedou... len to upravim: Pre Boha a pre bliznych sa oplati zit, ja to tak citim na 100%, ahoj