Ja ho strasne milujem

Príspevok v téme: Ja ho strasne milujem
Danka231

Neviem ako zacat ale idem sa zblaznit,proste neviem ci to niekto zazivate...,ale ja ho strasne milujem verim ze aj on mna a strasne sa snazi..,ale ja mam vkuse take vypadky,ze mu neverim stale sidaco najdem preco mu neverit..,stale si domyslam,proste ak dakde ide,tka normlane trpnem neviem sa nd tym povzniest,bojim sa ze preto s nim nemozem chodit ebo vnutorne trpim ked nie sme spolu.

koko.1

ja som uplne taka ista.. priatel nieco zvlastne povie a ja hned zacinam vymyslat scenare o tom ako ma klame a podvadza atd.. neverim mu uz ani trochu. je ku mne vzdy uprimny. vzdy mi vsetko povie a ja sice viem ze je to pravda ale aj tak mu nedokazem verit ked nie som s nim. je mi to moc luto a viem ze je to hlavne vo mne. nikdy som mu nevycitala veci ale teraz v poslednej dobe mam casto take sklony ze mu nieco vytknem a pytam sa a vyzvedam. som blba a chcem prestat mat taketo pocity ale nejde to. bojim sa ze sa utrapim k smrti.. nechcem sa s nim rozist ale takisto nechcem byt stale taka smutna.. ale na druhej strane, ako moze clovek doverovat ked z kazdej strany len pocuje ako niekto niekoho podvadza a klame..

bon

n-marcela, a predtym ako si si ho vzala si sa nebala ze si s niekym vypisuje? a pozri pokial si len vypisuje, tak sa nic nedeje, neries to, lebo to vsetko pokazis, uzivaj si kazdu chvilu co si s nim, pozri ak ta bdue chciet podviet aj tak ta podvedie, ak nie, tak to nespravi, tak sa hlavne ukludni a skus mui verit, nema zmysel nicit si vztah kvoli nejakym nepodlozenym myslienkam...

n-marcela

Ahojte mam manzela a tiez mu poriadne neverim bojim sa ze som paranoidna a ze si vela veci namyslam,ale bojim sa ze si vypisuje s nejakymi babami.Nechcem aby sa nase manzelstvo rozpadlo lebo trva len 4mesiace a mame krasne dcerku a zivot pred sebou.Ako mu mam zacat verit?Viem ze mam s tym problem a chcem to nejako prekonat a zacat mu naplno verit a byt stastna,lebo sa len hadame.Neviem ako mam ist na to,aby som mu verila.

janka10

Proste ja som mala ten istý prípad najprv som si namýšľala že to je moja chyba že som maximálne žiarlivá, a potom som zistila od kamarátov že to bola pravda ...bez vetra sa a ni lístok nepohne,,,ver ale preveruj

wwww

presne ako napisala zjuzika, musis mu verit. ak mu nebudes verit, bude ta to stale zozierat, budete sa hadat a nebude to fungovat. porozpravajte sa, povedz mu, co ta trapi a rieste to spolocne. casom zistis, ze ked mu veris, tak ti je super, si stastna a to sa prenesie aj na neho a na vas :)

zjuzika

aj ja som mavala taketo stavy niekedy ked som bola s priatelom uz asi dva roky, ze co ak sa tam bude bavit s neakymi babami a co ked s neakou bude aj nico mat, a islo ma roztrhat...jednoducho mu musis zacat verit, lebo mozno sa to nezda, ale on to na tebe vidi, tak ako to videl moj na mne,a najhorsie bolo, ze sme sa kvoli tomu potom aj hadat zacali , lebosom mu stale nieco vycitala..takze ti radim prestan s tym, zacni mu verit, lebo takyto vztah ti dlho nevydrzi, a to ta nechcem strasit, len jeho to prestane bavit, pocuvat stale taketo veci na jeho osobuň(ak mu teda o tom aj hovoris) a ak nie, zozeries samu seba...