znizenie PH-ako

sikaka

takze ph mocu je slabokysle 5-7, krvi 7,34-7.45..dalej ide o to kde chces znizit ph, ci ide o respiracnu alebo metabolicku alkalozu atd atd..

moncic

takze idealne PH mocu je teda 7-co je predpokladam neutralne,ked pod 7 je kysle a nad 7 zasadite?
no a to sa da dufam dosiahnut aj nejakou stravou a pitnym rezimom aby to nejak vyrazne nekolisalo alebo akymisi tabletami co tu niekto popisuje,ale asi sa to meni aj so zdravotnym stavom,teda ked je clovek chory,zmeni sa aj PH mocu,len teraz neviem ci smerom hore ci dolu,alebo sa to ph mani len ked je mocova infekcia?

farmaceutka1

pH nizsie ako 7 je kysle pH,
pH vyssie ako 7 je zasadite pH.
Cize ak chcete znizovat kyslost, t.j. zvysovat zasaditost, musite pH zvysovat, nie znizovat!!

moncic

farmaceutka prosim ta , tak ako to vskutocnosti naozaj ma spravne byt? lebo kazdy povie nieco ine :(
myslim teraz PH mocu na papierikoch HeptaPhan je skala 5-9.
ake je teda idealne a spravne ph mocu?
dakujem

farmaceutka1

nechapem vas, nejako sa mylite:
zasadite prostredie ma VYSSIE pH ako 7 a kysle ma NIZSIE pH ako 7, tak chcete sa odkyslit a zaroven znizit pH, to je vylucene...

janula851

Mi sme normalne na seminari od doktora mali že normalna je 5!!nad 5 je prekyselenie stale musi byt 5 nie inak!!

radca

pH mocu sa meria rano pred jedlom a pitim. Pri prekysleni moze byt dokonca moc aj krv velmi alkalicka a moze vyniknut dokonca pH mocu 8 a vyssie. Clovek si myslim ze je alkalicky, ale opak je pravdov.

janula851

Nie nad 5 je prekyselenie tie hodnoty čo si udavala su hrozne velke..tie tablety uživa vela mojich znamich dokocna aj ti čo chudnu na začiatku ak ccheš nazov napíš mi mail, pretože nechcem posobit reklamovo