ake zaujmy maju holky???

Príspevok v téme: ake zaujmy maju holky???
qwertz

som prevazne v muzskom kolektive mam 23 rokov a chcel by som sa dostat medzi holky no a rozmyslam ze by som zacal nieco robit zatial ma napadlo len kreslenie lebo to som vzdy chcel :) len som sa k tomu nedostal a bol by som rad kebyze mi napisete este nejake ine klasicke zaujmy kde by som stretol prevazne holky/zeny :)

qwertz

hmm jj ja viem na to kreslenie urco pojdem ale chcel som nejake napady na ine veci ktore by ma tiez zaujali to kreslenie mi doporucil kamos vlastne to povedal len tak so srandy

jajka001_

keby si chodil na nejaky kruzok len kvoli babam, to by nebolo ono, necitil by si sa tam dobre. je fajn ze ta bavi kreslenie, chodia tam aj dievcata, preco to neskusit? mna to tiez bavi, ked si najdem niekedy cas, tiez zacnem malovat :D

qwertz

akoze kreslenie je podla mna pre mna super napad lebo som to vzdy xcel vediet akurat by som xcel toho viac proste uz som tri roky len v muzskom kolektive a lezie mi to na mozog xcel by som uz obcas prist do kontaktu s nejakou zenou :) fuu hudobny nastroj si predstavit neviem aj ked to som xcel tiez vediet ale to kreslenie viac ja mam obcas take predstavi ktore by som rad zvecnil

jajka001_

ked chces ist kreslit lebo ta to bavi tak chod. nepojdes predsa na brusne tance lebo su tam baby:) aj na kresleni su dievcata a mozno aj zaujimavejsie. a nie je to cisto zenske tak tam nebudes ako babsky pupok ako sa hovorieva :) alebo skus nejaky hudobny nastroj ak si trufas. alebo korculovanie, to robia chalani aj baby.