Kurzy licenia

Príspevok v téme: Kurzy licenia
malickasom

Neviete poradit kde by som si mohla spravit profesionalny kurz licenia? Rada sa hram so sminkami a farbami a zaujimaju ma taketo veci. Chcela by som taky nejaky kurz aby som potom mohla bez problemov nalicit hocikoho a naucit sa nejake zaujimave postupy.Pripadne sa tomu potom aj tak brigadne venovat.

FromLenka

Ahoj ja som začala chodiť sem: -odkaz odstránený-

Ak chceš sledovať aj ďalšie moje príspevky nájdeš ma aj na FB:
www.facebook.com

Korzie

ak s tým chceš ozaj dobre začať pozri sa na basic kurz na pražskom makeupinstitute.cz ;) nové techniky, metódy a prostriedky ;) a po ukončení získaš uznávaný certifikáty ;)

Jovanka

Určite sa mrkni sem: makeupinstitute.cz Poskytujú širokú škálu kurzov pre začiatočníkov i pokročilých. Po absolvovaní kurzu získavaš certifikát inštitútu. Celým kurzom nás viedli borci z oboru. Naučili nás milióny ťahov, trikov a tipov o ktorých by ma ani len snívať nenapadlo. Boli veľmii ochotní a odpovedali na milióny našich otázok. Nakoľko išlo o špičky vo svojich oboroch, tak nás učili aktuálne techniky - trendy techniky takže budeš popredu. Bola som nadšená a ako skúsenosť je to na nezaplatenie.

Maddalena222

Ahojte dievcata ja vam viem poskytnut vizaz kurzy aj moznost si vizazistikou zarobit peniazky ozvyte sa mi ak mate zaujem a poviem Vam viac 0904537142 Magdalena :)

katie29

Ahoj, aj ja hladam nejaky vizazisticky kurz. Odkial si? Ja som z Bratislavy, tu ich je vela, len si treba spravne vybrat. Preto by som bola rada, keby nam niekto odporucil

severanka

malickasom: no ono, vizážistické kurzy, to nie je len tak, ako nejaký krúžok šikovných rúk... vizážistika sa normálne učí na stredných odborných kolách, ale samozrejme, existujú aj rekvalifikačné kurzy...
ja mám tiež o rekvalifikačný kurz v odbore - vizážista, kolorista seriozny záujem, plánujem si v lete zarobiť a potom sa po nejakej serioznej agentúre poobzerať...
a brigádne sa tomu venovať podľa mňa nedá... buď sa tomu venuješ naplno, naďalej sa vzdelávaš a snažíš sa ypracovať, alebo sa tomu nevenuješ vôbec...
toď môj názor...
konkrétne agentúry si vygoogli