po Gynekologickej prehliadke

lurina

na nepravidelny cyklus a vraj ze sa mi netvori progesteron......ale ako hej roztiahne ale vsak zisti pred tym ako mi tam vopcha ten pristroj ci som panan nie?

zjuzjika

lurina samozrejme ze to musi roztahovat aj ked si na tej koze, ved aby ti poriadne videl dovnutra a aj ked si berie na cytologou odber..a naco ti predpisal tabletky, teda antiku?

lurina

ja som zasa pocula ze to hned zisti a predsa ked mam nohy na tej koze roztiahnute tak uz roztahovat nemusi predsa nic aby to videl

lilana_

Mimochodom, ja som u gynekologičky chytila nejaký zápal, lebo ma to potom tri dni štípalo a také trhanie som mala.
A poviem Vám, použil také kovové kliešte na roztiahnutie a predtým ako ich dal do mňa ich opláchla v takej miske s hnusnou žltou vodou. Ak to bola dezinfekcia, tak zbohom... Bolo jej tam máličko, čiže to celé ani neomočila. A to ešte dúfam, že predo mnou ich neopužil u inej ženy nedajbože cigánky.

liliana_

Ja vás trošku poopravím: lekár sa opýta, či ste už mali pohlavný styk. Vy musíte povedať: áno-nie.
Potom si ľahnete na "kozu", dáte nohy hore, lekár si natiahne rukavice a natrie lubrikantom. A vsunie prst. On sa neprizrie zblízka do dierky, či je tam blana alebo nie. A to by musel roztiahnuť pysky, aby to videl. Preto na Vás záleží, čo poviete.

lurina

okej , no vtedy raz som mala kvpky krvi,aj ma bolelo a teraz po gyn prehl.som mala tiez ale len jednu kvapku,a tiez ma to boli az dodnes.....ano aj mant o hrozne bolelo, no a neviem vravel ze mi tam nieco tie pristroje otvara, a ze uz su otvorene a ze uz ich nejde otvarat.tak neviem ci to nebolo to iste co tebe,? co myslis?ale strasne to bolelo, to sono potom bolo az prijemne :D. a predpisal mi na tie moje problemy antikoncepciu, a nezobral mi krv.len objednal za nejake dva mesiace...cona to poviete?

YYY

TO MAS ESTE DOBRE ...JA PO PRVEJ GYNEK. PREHLIADKE SOM MALA STRASNE BOLESTI VAJECNIKOV PO POHLAVNOM STIKU PRETOZE MA STRASNE BOLELO VYSETRENIE KED MI SADISTICKY PREHMATAVALA V PODBRUSKU VAJECNIKY :( ...TAKU BOLEST PRI POHLAVNOM STIKU SOM MALA ZE DOVIDENIA....NIKDY V ZIVOTE SOM TAKU BOLEST NEZAZILA :(