Zneužívaná!!!!!!!! Porozprávame sa????

Príspevok v téme: Zneužívaná!!!!!!!! Porozprávame sa????
majki

Ahojte. Chcem sa porozprávať o mojom doživotnom trápení. Ak máte takú skúsenosť, prosím napíšte mi ako sa cítite vy a čo váš partner. Asi pred 24 rokmi som na prázdniny chodila k môjmu otcovi , ktorí s nami nežil. Velmi pekne sa ku mne správal ale jedného dňa to začalo najprv ohmatávaním, potom mi dával moju ruku na jeho p....., a masturboval, no prosto robil so mnou otrasné veci, ktorím som pochopila až v dospelosti. Teraz mám 27 rokov a nádhernú rodinku, ale každý deň ma táto spomienka trápi. Trpí ňou aj môj manžel, neviem sa mu odovzdať, robiť s ním sexuálne kúsky, bojím sa ho dotýkať a podobne. Máme synčeka je to ok, ale teraz čakáme dcérku a ja aj napriek tomu že viem že manžel je miláčik a nikdy by to našej dcére neurobil, aj tak sa bojím. Ako s tým mám skončiť? Poviem vám , je to rana na celý život, tak vás touto formou žiadam o radu. ĎAKUJEM

azuritka

Majki asi tazko najdes takych odvaznych ludi ako si ty, co by o tejto teme rozpravali z vlastnej skusenosti pretoze ti ludia vazne hladaju odbornejsiu pomoc. Nastastie takuto skusenost nemam a vobec si neviem predstavit co zaziva zena po takejto skusenosti ale urcite to nie je lahke. Ale uz tym ze cakas druhe babo si silna a bojujes, tak mozno bude stacit ak sa o tvojom probleme otvorene porozpravas s manzelom a povies mu co Ta trapi a verim, ze ak Ta miluje dokaze Ta o tom presvedcit, ze sa nemas coho bat. Nemozes hadzat vsetkych chlapov do jedneho vreca a najprv sa s tym musis vysporiadat sama i ked si stale myslim, ze par krokov si uz spravila vobec tym, ze mas manzela a deti, takze drzim palceky nech Vam to vyjde a neboj ako sa hovori dobro vyhra nad zlom :-) ale skus popytat aj odbornu pomoc :-)

mia

Este nieco by som ti chcela napisat.Neviem aky je tvoj manzel,ale asi ho milujes a on teba,nedovol aby trpel za nieco,za co nemoze.Ak nevyhladas pomoc,moze ti stroskotat manzelstvo,lebo tvoj muz si raz moze povedat,co je vela,je vela.Vela stastia!

milca

majki!! urcite to daj do ruk odbornikovi,ide predsa o vas zivot!!!teba,muza,tvojich deti.toto nie je sranda,nenechavaj to tak. odporucam na povzbudenie a mozno aj vyriesenie problemov knihu Miluj svoj zivot od Louise L.Hayova,je to velmi dobra pomocka ako terapia,citam ju aj ja teraz,lebo mam tiez nejake prblemy z minulosti,vdaka ktorym zivot nezijem,ale prezivam.skus... drzim palce

mia

Tvoj problem je prilis velky na to,aby si tu nasla pomoc.Skusala si psychologa?Jednoznacne ti to odporucam,verim ze ti to pomoze aspon ulahcit tvoj strach.Musi to byt pre teba velmi tazke,ale drz sa.Vela stastia!