Clip in pričesky

Príspevok v téme: Clip in pričesky
kiTuskHa

ahoj, chcela by som sa spytat či niekto nahodou neviete kde by som mohla zohnať clip in príčesky čierne asi 60 cm dlhé z ludskych vlasov :)
vobec neviem kde ich mozem kupit či sa mam popytat v kadernictvach alebo tak nejak :D
cez net si to velmi NEchcem objedavat....

...
ak niekto viete o nejakom takom obchode tak mi napiste prosim :) najlepsie by bolo niekde v okoli Banskej Bystrice :)
ďakujeeeem :)

Karolinka1

Mne ich napája kamoška. Nie je kaderníčka, len laik. Sama by som to asi nezvládla, potrebujete niekoho, kto vám na hlavu lepšie uvidí :-) Ale s trochou cviky to zvládne kamoška alebo mamina

simona123

A zvládate si ich napojiť aj doma? Alebo chodíte ku kaderníčke? Ja som si ich chcela objednať len neviem či to zvládnem aj napoji´t na moje vlasy

Karolinka1

Ja som si objednala clip in vlasy REMY na www.clipinhair.sk. Sú to 100% ľudské vlasy takže ich možete natáčať, upravovať a dokonca aj farbiť normálne ako svoje vlasy. Majú ich vo viacerých dĺžkach, rovné, vlnité, kučeravé v roznych odtieňoch takže určite si vyberiete

katie77

ahojte, ja si osobne objednávam clip in ofiny na internetovom obchode, zatiaľ spokojnosť, ceny sú taktiež priaznivé, posielam odkaz www.invlasy.sk

danielaaa

tak ako zamotaju sa ti urcite :) neumyvaj ich, nezehli, nekulmuj, nelakuj, proste nic, iba takto ti vydrzia najdlhsie

Daduskaa

Ahojte ja som si objednala z netu obyčajne vlasy umele su krasne na nerozoznanie od mojich ..... no len sa bojim že sa mi pokazia kedže stali len 10 e :) neviete mi poriadit ako sa mam o ne starat ja viem že nemaju dlhu životnost ale tak za pokus nič nedam :) Dakujem :)

Daduskaa

Ahojte ja som si objednala z netu obyčajne vlasy umele su krasne na nerozoznanie od mojich ..... no len sa bojim že sa mi pokazia kedže stali len 10 e :) neviete mi poriadit ako sa mam o ne starat ja viem že nemaju dlhu životnost ale tak za pokus nič nedam :) Dakujem :)

danielaaa

pa3ss mozem sa opytat ake su to vlasky, ja mam tiez vlasy z tejto strnaky aj som spokojna, avsak na obale som uz nenasla vyrobcu ale len nalepku z ich prevadzky, a objednala by som si ich cez ebay teda, dakujem

Angelina32

ahoj ja mám s clip in vlasy len dobré skúsenosti. Nosím je vlastne už pár rokov a nevymenila by som ich. Normálne je žehlím a dokonca som ich aj 3 * farbilia. Jsou od značky HairStar www.vlasy-cz.cz
moja sestra je kaderníčka a berie od nich nejaké virgin tie som teda neskúšala, ale hrozne je chválila tak som si tam taky nakúpila. Inak jsem skúšala ešte vlasy z Aukra a to bola hruuuza.To juz niee :-)