Clip in pričesky

Príspevok v téme: Clip in pričesky
kiTuskHa

ahoj, chcela by som sa spytat či niekto nahodou neviete kde by som mohla zohnať clip in príčesky čierne asi 60 cm dlhé z ludskych vlasov :)
vobec neviem kde ich mozem kupit či sa mam popytat v kadernictvach alebo tak nejak :D
cez net si to velmi NEchcem objedavat....

...
ak niekto viete o nejakom takom obchode tak mi napiste prosim :) najlepsie by bolo niekde v okoli Banskej Bystrice :)
ďakujeeeem :)

slawushka

Ahojte...:) rada by som si kupila lacno pričesky ..nemusia byť však zo živych vlasov ....neviete poradiť strankuu???ak ano tak mi napište prosim na moj mail..dakujeeemm:P:)

michajela

ahojte, ja mam z netu, dl. 38cm, som veľmi spokojná, už som to tu písala, je skvelý pocit mať krásne vlásky, dlhé, husté.. som nízka, cca 160cm, vlásky mám takmer po pás, normálne ich umývam, balzamujem, suším, aj natáčam:-))) super rozpustené, vypnuté.. určite odporúčam každej, teraz majú na tej stránke akciu vianočnú, dá sa kúpiť za cca 60euro, doručenie rýchle.. rozmýšľam nad dokúpením farebných pásov ( mám čierne ), na premelírovanie..pás 5cm 4,5 euro..

lindynettka

dievcata, ja predavam svoje clipy, raz pouzite, viac nepotrebujem :)
ktora mate zaujem nechajte mi tu svoj email a ozvem sa vam.

ketinka

Baby ,možte mi niečo napísat o týchto príceskoch??? Velmi by som chcela mat dlhe vlasy aspon po pás ale žial ja mam take vlasy ze ked ich mám dlhsie ako po plecia tak mi straaasne padaju takže toho aby som mala svoje sa nedožijem.
Su to vlastne normalne dlhe vlasy???ako to vlastne funguje???A kolko to asi víde??Ďakujem

syberya

ahojte baby chcem sa spytat ked mam 70cm pricesky su na celu hlavu REMY... viete mi povedat priblizne kolko mi vydrzia ? cesem ich len kefou na predlzene vlasy a striekam kazdy den proteinovym sprejom cize sa o ne staram pomaly lepsie nez o svoje .. ale rozmyslam ci nekupit ste jedno balenie .. alebo mylsite ze tooto mi aspon tych 7 mesiacov vydrzi ? :) pls piste mi na syberya@azet.sk