Clip in pričesky

Príspevok v téme: Clip in pričesky
kiTuskHa

ahoj, chcela by som sa spytat či niekto nahodou neviete kde by som mohla zohnať clip in príčesky čierne asi 60 cm dlhé z ludskych vlasov :)
vobec neviem kde ich mozem kupit či sa mam popytat v kadernictvach alebo tak nejak :D
cez net si to velmi NEchcem objedavat....

...
ak niekto viete o nejakom takom obchode tak mi napiste prosim :) najlepsie by bolo niekde v okoli Banskej Bystrice :)
ďakujeeeem :)

pipinula

Ja mam CLIP-IN pricesok so 100% ludskych vlaskov a som zatial spokojna..hocikedy si ich pripnem a vobec to nevyzera umelo..mam dlzku 35cm a nechela by som dlsie..tieto su akurat a fajny prirodzeny blond odtien :) Mam hned viac sebavedomia ked ich mam a mozem hodit hrivou :D Moje vlasky su jemne a nechcu rast dlhsie preto som sa na toto dala..a myslim ze to nenici vlasy az tak a ako ine metody predlzovania a zhustovania vlasov.. iny nazor??

ivka23

čaute. máte niektorá skúsenosti s tými vlasmi čo predávajú na stránke: /////////, ževraj sú to pravé ľudské vlasy

lovelylily

ahojte baby, ja svoje CLIP IN predavam, potrebovlaa som ich len na jednu akciu, cize raz som ich mala na sebe , a uz nepotrebujem ....dlzka 45,50,55cm, odtien tmava hneda.... kto ma zaujem ???

simikeeee

ahojte, ja som sa chcela spytat niekoho kto ma clip-in ci s tym môzem chodit aj na kupalisko, ci ma niekto s tym skusenost . dakujem baby, ahojte :))

carinka

lea, neviem, kde okolo michaloviec, ale jedna kocka, co predava vlasky cez net, tak posiela domov vzorkovnik pre vyber spravnych vlaskov, porovnas so svojimi a aspon vidis v reale tu farbu.