Orálne uspokojovanie

Príspevok v téme: Orálne uspokojovanie
_ivka_

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či je možné orálne uspokojiť chalana len ústami bez rúk, bez predošlej sexuálnej činnosti a ak je to možné, tak by som poprosila aj návod na tento spôsob sexu. /myslela som na normálneho chalana, ktorý nema poruchu predčastnej ejakulácie a ani iné ochorenie, ktoré by túto činnosť ulahčilo/

ivka

ujko

Mna priatelka robi len pusou (bez ruk) a tak to mam najradsej a urobi sa tak priemerne aby ona nebola vycerpana a aby som to aj kus natiahol tak na 5 minut. podla mna je to najlepsie bez ruk, skryt zuby, pripadne ho zobrat kus viac dnu a rychlo kmitat. je to super

Gapko

Neviem ako je to ale podla mna 7 minut je v pohode velmi zalezi aspon u mna ze ako dlho som to nemal a ako som vzruseny ale ak si pouzivala ruky tak 7 mins je uplne v pohode podla mna

kikina.

ja sa opýtam: keď nejde o sex, len o orál, napr. v aute, tak ako dlho trvá vášmu chalanovi než sa urobí? Môjmu aj 7 minút.

ijyu

no ja to robim len v ramci predohry niekedy bez ruk ..ale dokonca som to neskusala nikdy..by ma cela papula bolela neprosim =)

Gapko

ale ked je tam ze fajcit chalanovi bez ruk a bez predoslej sexualnej cinnosti je to dost jasne ze ako sa to podla mna neda