poradte mi co mam robit

Príspevok v téme: poradte mi co mam robit
nelka

Ahojte.Mam problem....som vydata 13rokov stastne aj nestastne.Vzdy mi chybal sex v manzelstve,o ostatne bolo vzdy v podctate postarane,len ta vasen v mojom manzelstve nikdy nebola.Zoznamila som sa cez net=presnejsie cez pokec s jednym muzom 26rocnym.Ja mam 34...vek nehra ulohu..laka ma to ale zaroven sa bojim.Chcela by som sa este riadne citit zenou riadne pomilovanou.No stoji mi to zato?I ked tusim ze v manzelstve sa to velmi nezmeni ohladne sexu,bojim sa ze nieco pokazim.Poradite?Ma nejaka zena taketo skusenosti?

janosik

nelka, najprv to skus s manzelom vyriesit, povedz mu co ti chyba. viem, nie je to jednoduche, rozpravat sa o svojich sexualnych tuzbach, ale skus to.

az ked usudis, ze to tak nepojde, potom skus nejakych milencov

slusny_muz

pre 8: Dobre len malo, nechcelo sa mi dnes moc vstavat...mozem mi prezradit kolko mas rokov. Viem ze je to trufala otazka pytat sa zeny na vek...ale skusim to...aj ked to nie je k teme, ale neni kde sa ta to spztat inak..

Pre nelka:No ak su tam deti tak je to velky problem. Najlepsie by bolo keby ste to nejako skusili s manzelom. Ale viem pochopit ak Ti to velmi chyba a nemas to. Ak tak to rob tak aby sa to nikdo nedozvedel....

8

pre slusny_muz-ano ,fajn a ty ako ?
nelka-ked Ti nieco chyba tak to skor ,ci neskor budes hladat.Uvedom si ale previdla hry a svoje postavenie a nedovol aby sa Ti to vymklo z ruk....

slusny_muz

pre 8: Dobre rankooo....vyspinkana??
pre nelka: Nieco pokazis? Skus sa porozpravat s manzelom o sexe, ale to si sa uz asi rozpravali ked ste spolu 13 rokov. Laka ta tvoja predstava, ale myslim, ze keby si to spravila (co podla mna ked by nato malo prijst tak cuknes)mala by si vycitky...stratila by si muza a chlapec 26 rocny by si trochu uzil.
Summary: Stratis aj milenca aj manzela