Poradenstvo kozmetiky zdarma

Mimi323

Óóoooooooooo, že kvalitné kozmetické značkty :D pobavila som sa :)
Z Avonu som mala všeko, okrem tých lacných Avon krémov,a Oriflame som potom už pre istotu ani neskušala.

janči221

Myslim, že som nič neosočila iba som napisala že ja nič neplatim žiadnu pokutu objednávam kedy chcem ako chcem žiadny poplatok iba ak polročný za katalog čo je minimum...uplne..
A prosim ta nenavažaj sa, to tiež nevzbudzuje obdiv ani zaujem.
Mima napísala som ti odkaz na mail..nerobim si tu reklamu. severanka nech si vrvai čo cche.
Hlavne že ona si u tu robi. Naozaj nechapem taký prístup.

severanka

a vzhľadom na to,že máš problém napísať, čo konkrétne si z avonu alebo oriflamu vyskúšala, predpokladám, že nič, len ti robí dobre tu osočovať kvalitné kozmetické značky

Mimi323

Severanka, ja som slovo Alverde dnes nepoužila, fakt si už trápna, môžeš si viesť svoju diskusiu v téme Oriflame poradkyne a nenavážať sa do mňa?

severanka

janči221: jaj, bože, zas ďalšia čo tu propaguje určite nejakú strašne brutálne prírodnú kozmetiku...

janči221

Samozrejme nemusiš byt poradkyna, aby si to vedela, ale stretla som ludi ktorí to nevedeli a pleti škodili a čo sa týka prehladu značiek -kamarátka uživa aj eucerin aj avon a oriflame a všelijak si tie vyrobky dava na tvar akokolvke dlho a tu pletu ma hroznu..to som myslela

Mimi323

No toto viem aj ja a to nie som ani poradkyňa.
Ale vravela si niečo o tom, aby sme mali prehľad v konkrétnych výrobkoch.
Mám normálnu pleť, ani suchú ani mastnú.