Zamilovanost

crazynka:)

Ahoj slusny muz:o) No tak ja som velmi stastna, myslim, ze clovek skutocne musi najst tu svoju druhu polovicku a ja som ju nasla:o) Predtym som vobc necitila to co teraz, ani zdaleka...mozno ze az teraz si uvedomujem, ze som asi predtym nebola skutocne zalubena....

brunca

som spat!!! "tesite"sa??? :-) nikto? :-)
pre slusny muz-nenastvala
pre 8-vyuzit sancu ktoru nam ponuka zivot neznamena hned sex, vztah... znamena to aspon to skusit.preto su na svete sance, aby sme sa ich pokusili vyuzit

slusny_muz

pre crazynka: Aj ja som take citil, je to neuveritelne krasne, hlavne tie prve dotyky a celkovo ked sa len spoznavate.
Mozno neuverite, ale aj ja som miloval stale aj po 3 rokoch tak isto, ak nie viac...a da sa to...

crazynka:)

Ahoj, ja som za zamilovala pred 3 rokmi, straaasne moc:o) Predtym tie moje asky vobec nemali taky nadych. Az tieto prve schodzkys nim, dotyky....to bolo nieco uzasne. Mala som motyliky v bruchu a staale som na neho myslela, ani najest som sa nemohla:o)))) Teraz sme spolu tri roky, a ja ho strasne lubim. Je to teraz uz taka laska, bez toho prvotneho vzrusenia (uz sa v pohode aj najem:o))))) ale je to uzasne. Nemenila by som ho za nic na svete, lebo je moje vsetko a strasne ho lubim...stale viac a viac:o)

slusny_muz

pre 8: Ja som ani tak nemyslel tie sance, ktore si myslela Ti, ale aj normalne vyzvy ci uz pracovne, zivotne..
O tych co si Ti pisala to uz ani nehovorim...

8

To by tu teda bolo keby sme vyuzivali vsetky moznosti...Tazko by sme si mohli o sebe povedat alebo mysliet,ze sme slusny muz alebo decent woman . Boli by sme vsetci promiskuitni..... :)

slusny_muz

Nie vzdy sa da vsetko co zivot ponuka aj vziat. Vsetko je o prioritach, skusenostiach z minulosti...a mnohych inych faktorov...