Poznate to ?!?

janosik

vsimam, ze tu je dnes nejak prazdno.
na problemy s komunikaciou su predsa slovniky :))
takze ja som dusevne vyzrety? diky za kompliment

brunca

myslela som si ze mas viac,lebo si dost dusevne vyzrety.aspon podla mna co citam z tvojich prispevkov, ano ale o tom sme pisali vcera,ze zeny a muzi sa nikdy nepochopia lebo kazdy premysla aj kona uplne inak,no musime sa naucit spolu komunikovat ak chceme spolu zit. inak vsimol si si ze sme tu jediny dvaja a piseme si vo viacerych temach??? sranda :-) dnes ludia asi nemaju chut kecat o vaznych veciach.

janosik

ono je to odlisnostou komunikacie zeny a muza. kazde pohlavie inak komunikuje a to robi velke problemy. ja mam 30

brunca

ked nieco chcem musim to dat jasne najavo to plati vo vsetkom. muzi nechapu tie nase naznaky. potom sa nemozme cudovat ze nedostavame to co chceme. janosik ty mas kolko rokov?

janosik

ked mas takyto problem tak muzovi treba jasne vysvetlit, ze mas nejake pocity, ake su to a ake spravanie od neho ocakavas.
ziadne naznaky ti nepomozu, muzi nie su moc emocionalne inteligentni (az na vynimky pri ktorych sa zenam zije dobre)

kiwi

a take "vyhrazne" adie uz bolo....ja som to teda myslela smrtelne vazne, aj ked to bolo tazke no nakoniec sme si to vyrozpravali ale teraz mam opat tie iste pocity....zjavne nepomohlo :P