uz neviem ako dalej

Príspevok v téme: uz neviem ako dalej
jaaa

Ja uz naozaj neviem co robit. Mam pocit ze priatel to taha na dve strany. Neustale je v kontakte so svojou byvalou, stale jej chce pomahat, utesuje ju a mysli si ze ja o tom neviem. Ku mne je vsak tiez ako med, viem ze ma ma rad. Viete mi niekto nieco poradit ako vyriesit tuto situaciu? Alebo je to fakt uz len na rozchod?

yyy

tak toto by som ja nezniesla...co ma co by v kontakte so svojou byvalou, ked k nej uz nic neciti.....polos si tuto otazku a nenehaj zo seba robit tu druhu nahradu

niekto

jaaa vacsina vstahou konci preto ze sa partneri nerozpravaju
ked mu to nepovies a nebudes sa snom o tom rozpravat je len otazka casu kym ta to zacne zrat na tolko ze mu das kopacky ...

bubyna

ale..... prosim ta... vies preco je sladky ako med??? lebo vie ze sa dopusta chyby.... chapes,??? tymto to vynahradza nielen tebe.. ale hlavne sebe, aby mal vo vnutri klud.. ze aj ku tebe bol sladky a dobry... povedz mu to na rovinu ze ked s tym neprestane tak s tym seknes.. no a on ked sa bude branit tak ta lubi.,.ak povie ze okey..... jak chces. tak sa rozidme.. tak tu mas odpoved.... pojde si pekne za byvalou.. sak to skus a uvidis.. nemozes nic stratit... lebo ak sa bude branit ze nic s nou nemas.. ty sa lahko ospravedlnis.. a ak sa branit nebude.. no tak budes vedeit co si chcela..

zjuzjika

jaaaa, mozno bol s byvalou dlho a nemoze sa od nej ese odputat poriadne ... a podla mna si uz aj tak rozhodnuta sa snim rozist, len si asi chcela by ti to niekto odobril... ale neivem mozno on to tak nevnima..chlapi vnimaju veci inak ako zeny...

Optimista_dozaista

Ake rozpravanie. Ked sa nevie sam dovtipit, ze z teba robi trubku a uraza ta, ked beha za byvalou, tak sa hadam nemienis nadrapovat a vysvetlovat mu to. Vychovavat ho mala mama, nie ty.