Antikoncepcia bez pauzy niekolko mesiacov

Príspevok v téme: Antikoncepcia bez pauzy niekolko mesiacov
Optimista_dozaista

Zdravim. Mam v plane, tak ako minule leto, brat antikoncepciu vkuse bez pauzy. Cize ziadne placebo, rovno po troch tyzdnoch zacat brat nove balenie. Minule leto som vynechala dve pauzy. Tento rok by vobec nevadilo aj od juna do septembra. Trochen som googleovala a nasla som na to protichodne nazory. V USA vraj zeny casto pouzivaju antikoncepciu na dlhodobe vynechavanie menstruacie. Mnohi lekari tvrdia, ze to nie je skodlive. Mate s tymto skusenosti? Alebo ste citali nieco na nete ci dakde v casopise?

leushka

Ahoj ja to tak robim tiez kazde leto,asi tretie leto uz a v pohode,nic to s mojim organizmom nerobi a ja som sa na to pytala gynekologicky a povedala ze kludne mozem,ze je to bezne

jajka001_

je to naruseniu organizmu uz ked vynechas jednu menstruaciu. nejakym clankom v casaku by som neverila. co sa deje vnutri v tele nie je vidno.

zjuzjika

pytala som sa na to, a vraj to je v pohode,... ale z vlastnej skusenosti viem, ze ked osm brala 3 meisace v kuse, musela osm... tak ma posledny meisac stale bolelo brucho ako pred menzesom...

severanka

to je ale luxus, že už aj menštruáciu si môžme riadiť, že? ja by som to neriskovala...ale tak je to na tebe...