aky mate internet?

Príspevok v téme: aky mate internet?
zuzana175

clovek by neveril, ako vas dokazu oklamat, len aby na vas zarobili...koncil mi internet, isla som do t-comu, ze co mam dalej spravit a oni mi tam povedali, ze nic netraba, ze ked nic s tym nespravim,tak mi to bude dalej pokracovat.
no veru aj pokracovalo,ale za neakciovu cenu. 1200sk...inak to bolo 600s..turbo 2 plus...
no a cele moje uspory som musela dat na tu fakturu, len aby bol doma klud kvoli financiam.
tak sa vas pytam,,,ake mate internety...ake ceny a od koho,ci orange, t-com, ci t-mobile..
uz ma to stve to stale pocuvat, ze druhi maju za 180 sk a my taky drahy...tak vam dakujem

alz-bee

my mame cez pevnu linku datovo aj casovo neobmedzeny a jedina chyba je to, ze ked nam niekto zatelefonuje, tak bud mi ten net spadne alebo sa spomali...

CMu_Q

kablovy, platime 250,- a rychlost je f pohode, do sekundy nacita stranku,priblizne :) .. predtym sme mali orange internet, a zan sme platili okolo 400 Sk tusim - bol pomalsi a bol obmedzeny (iba od 17:00 - 8:00. Tento co mame teraz obmedzeny sice je (datovo), casovo nie, ale sme na nom nonstop a nikdy naviac neplatime (teda plati tam taka vec, ze pokial presiahnes stanoveny limit, maximalne sa ti len spomali net) nam sa to zatial nestalo a to stahujeme, surfujeme aaach :))) a f pohode vsetko,... sme spokojnii :)

Aduliena

Ak niekomu končí viazanosť v zmluve, musí minimálne mesiac predtým zájsť do spoločnosti, od ktorej internet má a tam si zistiť za akú cenu by mohol internet naďalej využívať. Ak tak nespravíte, zmluva vám pokračuje ďalej, ale nie za akciovú cenu. Ja mám net od UPC, neobmedzený, platím 14,74€ /444sk/ mesačne. A upozornili ma, že mesiac pred ukončením viazanosti mám prísť a dohodnúť sa s nimi na ďalších podmienkach. Ak by som tak nespravila, automaticky sa mi predĺži zmluva na ďalšie dva roky, avšak za neakciovú cenu.

zajkobez

mame cez kablovku za 200 a neobmedzeny...rychlost neviem aka no staci :-)

predtym sme mali cez STonline modem...cez pevnu linku no faktury boli hrozne 3000 a tak...

teraz sme spokojny...

miro.83

zuzana175: Tam nejde o to ci si vernostny zakaznik ale internet bol pred dvoma rokmi o dost drahsi ako dnes, preto teraz po novej zmluve samozrejme ze platim menej, kedze mi po dvoch rokoch skoncila platnost.

jajaja295

nemusis mat pausal,ale musis si pozret na ich stranke,ci maju vobec na tvojej ulici ponatahovane kable,inac mas smolu :((