vôna spermii

ellyy

mas uplnu pravdu, same maso je...skoro ziadna zelenina ani ovocie, litre mlieka a syrov...nastastie mlieko uz nepije...

neje ani strukoviny, z ovocia je len banany, zo zeleniny mu chuti len paprika niekedy zje aj redkvicku...naposledy zjedol aj leco...ale to je skor vynimka

AdamKrt

ellyy:

ani sa Ti nedivim. Ak Tvoj priatel napr. je vela masa, ci mlieka, syrov, pripadne koreniny, fajci, pije. Ovocia a zeleniny je malo...

Ak by zmenil jedalnicek a par tyzdnov by sa uplne inac stravoval, mozno by si bola prekvapena, co ta strava dokaze urobit. Ale samozrejme, ak je niekto zvyknuty na svoj zivotny styl, potom to menit nebude chciet.

AdamKrt

wanesa:

ziadne zltkaste hrudky nemam.

Ale vsetko je samozrejme zavisle od toho, ako sa dotycny muz stravuje, kolko pije tekutin a ake, ci pije alkohol, fajci atd a samozrejme aj od frekvencie tvorby ejakulatu a aj jeho vyprazdnovania.

ellyy

ja si nemozem pomoct, ale mne to strasne smrdi...:-((( uz som to par krat aj skusala no neda sa...myslim ze je lepsie to nerobit vobec, ako keby som pred nim hodila sablu :-(((

wanesa

-> AdamKrt vyskušam a dam potom vedieť ;-)
No chcela som sa ešte spytať či aj ostatní chlapci mate toľko veľa žltkastych hrudiek v semene. Treba isť s tym za doktorom? Čitala som, že sem-tam je to normalne ale stále?? Možno tie to spôsobuju....

AdamKrt

civediamo 01.08.10 16:57:

vsetko co clovek je a pije sa premietne do ejakulatu. Voda je jeho hlavnou zlozkou a kolo a ako clovek pije a co je, ovplyvni jeho hustotu, ci chut.

Chlap nemusi jest ovocie nonstop. To ozaj na ovocnej diete by malokto vydrzal. Ale povedzme, ze clovek vypije cca 2.5L vody denne. Vynecha vodu a nahradi ju ovocnym dzusom. 100 percentna stava. Tu bude pit 1-2 dni /ci viac/ miesto vody. Ono sa to do toho semena premietne.... ;-)

Len to bude extra drahe semeno :)
-------------
wanesa:

moze byt vselico. Zalezi co jedol. Co ked napr. nejaky grep, ci chilli ? Daj si ustnu vodu s pepermintom. To prehlusi hadam vsetko.... :)

wanesa

Ja som to po neakom čase aj keď s obavami taktiež skusila. Chuť bola do slankasta, celkom v pohode. No mam jednu otazočku. Nikto tu však neopisal chuť v ústach po tom čo sa chuť semena pominie. Neviem ako vy, ale ja som mala ako keby trpko v ústach ďalších 10 min a nešlo to prekryť ani žuvačkou. Je to normálne?

civediamo

wifo--čo nepovieš??rada by som videla toho "jedinca"čo by jedol 8hodin ovocie a ešte k tomu chlap no dovi-dopo:))