Z KTOREJ SA PRIBERA?HAK PORADTE

12345698

NIEKTO, prosím, neprispievaj do babských tém. Bože, ty si snáď všade? Je prvý máj, hybaj von a hľadaj si novú frajerku, ktorej budeš zakazovať HAK a nútiť jej pharmatex. Nájdi si zakvitnutú čerešňu a čakaj, či sa niektorá na teba nenalepí.

niekto

cital som to vo viacerich clankoch a okrem toho maja byvala isty cas brala HAK a sama povedala ze to ma na nu taky ucinok (bez toho aby som jej o tom hovoril )

a btw to ako teraz ma zdrbete za cokolvek co sem napisem ? fakt nemate nic lepsie na praCi ?

niekto

cital som to vo viacerich clankoch a okrem toho maja byvala isty cas brala HAK a sama povedala ze to ma na nu taky ucinok (bez toho aby som jej o tom hovoril )

a btw to ako teraz ma zdrbete za cokolvek co sem napisem ? fakt nemate nic lepsie na praCi ?

lola03

uu boze ja budem tak rada ked priberiem :) mam aj jednu kamosku co robila modelku a teraz by ju uz veru robit nemohla :) tak aj tej sa opytam

zjuzjika

lola, samozrejme, to ze mam o par kg menej (cca o 2) nie je z antiky,ale z toho, ze som mala streptokoka a naek odvtedy neviem pribrat, takze som ta nechcela strasit -:-)

zjuzjika

niekto a to mas odkial, ze som si to za styri roky nevsimla...a s predstav ze mam dokonca o niekolko kg menej ako na zaciatku ked som zacala antiku brat.... takze ziadne chut do jedla....