sex s arabom

renn

no ja som mala tu cest s dvoma, jeden bol taky ten klasicky arab, z emiratov, snubenec byvaly, a no bola som ale... co je vela to je vela, jeho nezaujimalo ze uz to boli, lebo toho bolo vela, takze.... no raz za cas fajn, ale vztah uz nie. Ale ked ho chces len ako milenca tak odporucam. A co sa tyka pachu, ten bol citit jedine za Hugo Boss :) A ani rano nepachol, proste nic. A ten druhy, tak to bol american, ale matku mal Iranku, no ale to som sa s nim raz vyspala a koniec :) Vadila mi jeho vona... ale to nebol moslim, nebol obrezany, ani ho nemal velkeho...ale smrdel :)))aj ked vlastne arab to nebol, len mal take geny no

cica21

v pohode bubyna...ono ked pred casom mi niekto povedal nieco o araboch,tiez som si myslela boooze a vd som bola aj na dovolenke v tunise takze mi stacilo...ale ak cloveka zacnes spoznavat no je to ine...a stale spoznavam a spoznavam :) piste aj dalsiii pls

cica21

bubyna...viem co myslis, no to zalezi na konkretnom cloveku aj...no j rozdiel medzi nejakym arabom zo zapadakova dakde v tunise alebo tak kde ani nepoznaju vodu a takym co zije niekde v eu ako civilizovany clovek...;) noo rada sa dozviem aj ine nazory...dakujem

bubyna

soorac..... ale ja by som asi nevydrzala ten smrad... alebo teda vonu,,, no ... viete... arabi maju taky ten svoj pach.. jak ma napriklad cernoch abo thak.... je to pravda?

renn

ine??? v com? rovnake....teda vydrz vacsia, frekvencia tiez ale ked to mas 5x denne pocas 4 rokoch tak to nie je bohvieco..