prestala som s antikoncepciou, 2 mesiace bez menzesu??

malickasom

a to mozete byt radi pokial nie ste po vysadeni ovyrazkovane ako ja... no otras... a to uz preslo 7 mesiacov a hoji sa to neskutocne pomaly

noki754

dakujem vám za reakcie...kamarátka vysadila tiež po dlhom čase antiku,a menzes nemala 4 mesiace.doktor jej na to povedal,že musí brať antikoncepciu,lebo jej to zapríčinila neobalená sliznica spôsobená HA..takže je odkázaná na HA..mam horší problém, že som v UK a tu ísť doktorovi, to sa môžem sama vyšetriť

ke

vysadila som antikoncepciu 4mes vporiadku menzes potom 2nic ateraz14dnistale menzes mam48 rokov lekar povedal ze to je zacitok menopauzy som stoho unavena corobit

Mimi323

Gynex sú kvapky z byliniek. Daju sa kupiť cez net, ale sú aj obchody (Energy) v každom väčšom meste, ja som ich v PO našla.
A k tomu treba aspoň Yam, ten som najprv objednala cez net, ale vyšiel ma na 30 eur aj s poštovným, tak druhýkrát som objednávala cez Ivku, za 35 som mala Yam (ten istý) aj Matersku kašičku.
Pupalku dostať bežne v lekárni, ja som ju našla aj v DM, ale podľa mňa to ide aj bez nej.
Na Ivku mam mail ak by si chcela, je z tohto fora.

Mimi323

Neberte lieky ani nechoďte na vyvolavačky, nierieši to problém a len sa zase nadopujete hormonmi. Tiež som vysadila HAK a nemala som menštruaciu pol roka, tak som začala brať veci, čo radí RNG (Wild Yam, Pupalka, Damiana Dong Quai), Ja som brala Yam (veľmi učinný) a Pupalku a k tomu som si kupila kvapky Gynex a ešte som mala od Ivky aj Materskú kašičku, a o mesiac som dostala menštruaciu, tešila som sa ako malá :)

aja05

ja mam presne ten isty problem... asi 5rokov som brala antiku kvôli tomu ze mi chodila raz za pol roka asi a v decembri som ju vysadila - menzes nikde, tak som znova nasadila na tri mesiace, teraz som zase vysadila, ale pochybujem ze menzes dostanem. co s tym? to budeme vecne na liekoch?

monsterka

ahojte, presne tak ako ja..pokial beriem hak, tak neni problem presna ako hodinky, ale akonahle vysadim koniec... aj teraz uz asi cca rok nic...neviem co robit, lebo antiku nechcem brat...