OTEHOTNIET ALEBO NIE ?

lea

AHOJ mam 33 a 3 dcery najmladsia bude mat 3roky ubehlo to ako voda nelutujem ties sme rozmyslali ano ci nie babetko je to najkrajsie co zena vzivote ma preber to zmanzelom a daj sa do toho tiez som sa bala ako to vsetko bude preberala s kazdej strany no chcela som este take male a ta tuzba prevazila vsetok strach tvojvek nie je prekazkou no ak chces dlho nerozmyslaj je pravda ze uz mas klud a vsetko by zacalo odznovu no velke deti budu za chvilu dospele a zacnete sa citit sami .Aty zacnes lutovat .Ja si tuto matersku vychutnavam naplno asi je to vekom

katika

ja si myslim ze by si to mala skusit ked po tom tuzis chod si za tym ja chcem tiez otehotniet ale nedari sa mi...no hadam niekedy...drzim palce...

asd

Ja sa chcem spytat, takze sa pytam, ze ci je porod strasny alebo aky, lebo ja sa vazne bojim rodit a velmi velmi velmi sa bojim.

asd

Ked chces dietatko, tak si ho daj spravit /manzelovi samozrejme/, ale neupozorni ho dopredu a uz ked bude, tak povedz: ups, prihodilo sa :) Hadam si nedas rozkazovat, co si?! A odrastene deti su vyhodou - aspon ti pomozu s malym. A vy s manzelom sa mozte potom zaoberat este stvrtym babom.... xi

ivasliv

Moja milá 7895. Rýchlo utekaj na tému s názvom tretie dieťa - áno či nie. Založila som ju predčasom, lebo som mala tie isté pocity ako ty. Mám doma 12 a 14 ročné a viem presne o čom hovoríš. Ja som sa ale už rozhodla - som v 25tt! Všetko tam nájdeš, pozri si hlavne staršie príspevky, mne veľmi pomohli dievčatá, lebo ma v tom podporovali. Prežívam nádherné obdobie, až na to, že mi už začali nejaké problémy, musím ležať, ale nech ťa to neodradí. Chceme si predsa ešte naplno užiť materstvo, lebo je to najkrajšie obdobie v živote ženy. Nedokáže ho nahradiť nič na svete. Rozhodni sa. Iva

new

Mam o 7 rokov viac ako Ty. Dnes uz ľutujem, že som sa neodhodlala v Tvojom veku, alebo aj skôr na 3 dieta. Mám dve dospelé deti, syn 24, dcera 19 a väčšinu času sme doma už len dvaja s manželom. Celkom by som prijala nejake "hotove" bábo. Manžel sa nikdy tomu nebranil, skôr ja, ale nemala som to robiť.

bublinka69

podla mna by si sa mala riadit podla toho,ako to citis ty a ako ti dovoluje penazenka..znama ma v 40tke 4tu dceru.mala je zdrava a tesi sa z nej cela rodina aj znami..