"dovnutra" alebo "Von" pri antikoncepcii??

karin....

prečo sa osprchovať po tom ako to dá na bruško, alebo ak je to zozadu na cgrbát? veď to uriete. a nie je to lepkavé.
ja to tiež nemám rada dovnútra.

bellissima

nemam rada ked to muz dava na moje telo ..je mi to neprijemne lepkave a treba sa sprchovat potom koho by to bavilo ?..najlepsie je ked donutra neni s tym roboty a chlapom sa to tak aj najviac paci

zjuzjika

presne tak, ak som ja na priatelovi a nehcem bud ja aby sa do mna urobil alebo on ked nehce, tak sa bud ja nadvihnem alebo ma nadvihne sam a ide to jemu na brucho...

yyyyy

vy tu stale pisete ze na bruxo,a je vela parov ,ktorym vyhovuje bnajviac poloha ze babaa sedi na xlapovi a potom co?....xlap sa ma vystrikat na plafon ci ako?,,,,,,ja tomu nexapem

------------

ale veď brucho utrieš kapesníkom a hotovo. Ale po sexe ísť na wc sa mi nechce. a všade to vytekám. brrr A v aute čo? hmmm

ooookl

no ja hak neberem ani brat nechcem ale mam radsej ked to priatel dava domna nemam radaked mi to da na brucho fuj treba sa umyvat od toho ..je to lepsie ked donutra pekne ist na wc kde to vytecie a je po probleme

alz-bee

Ja som si mojho vycvicila tak, aby daval von:)) jasne, ze parkrat sa stalo, ze dal aj dnu, ale nemam moc rada, ako to vyteka...:-/

------------

von, je to čistejšie. utrieš si bruško a hotovo. keď to ide dovnútra, musíš ísť na wc a vytiecť to musí, alebo s utierať... takže von je fajnovejšie....