Špirály MAX FACTOR

Príspevok v téme: Špirály MAX FACTOR
Laurikaa

Už dlhjo som chcela vyskúšať niektorú z týchto špirál a dnes som v DM objavila super akciu:) 2 špirály spolu za cca 470sk či nejak tak v Eurach si nepametam:D Je to super keďže normalne stoji jedna okolo 380Sk. Mám však rpoblém že neviem ktorú kombináciu si vybrať: Masterpice Max+ 2000 Calories, alebo False lash effect+ 2000 Calories, False lash effect maju aj vodeodolnu.Ja by som brala njardšej kombinaciu Masterpiece Max o ktorj som už toho tolko počula a False lash effect má celkom dobrú kefku, ale takáto kombinácioa nieje:/ Tak ktorú by ste si vybrali? s ktorou špirálou MF mate dobre skusenosti? Mám naozaj krátke ajemné riasy...

katusaa

MF false efekt ma obrovsku kefku az som sa zlakla :)) tak som dala prednost masterpiece max = nieje zla ale urcite vyskusam nejaku inu, mozno tu 200 calories CB alebo tu false efekt :))aj maybelinky sa mi pozdavaju..

bara017

ja som mala uz takmer vsetky druhy spiral Max Factor okrem tej novej k tej som sa este nejak nedostala ale urcite bude tiez perfektna.. na nich je najlepsie ze nelepia riasy, krasne ich oddelia a predlzia.. mala som aj tmavohnedu ale ta bola dost nevyrazna, takze cierne uz len a ja osobne odporucam Masterpice Max:))