kde si mam kupit kolieskove korcule,nie drahe

misela30

Ja som si kupovala korcule na internete za 1300 sk. podla mna to nie je vobec vela a som s nimi velmi spokojna. Cena je nizsia ako v klasickych obchodoch, lebo internetove obchody nemusia platit vysoke najmy v obchodnych centrach a nezamestnavaju tolko ludi. stranka je www.worker.sk

za8icka

aj na obcasne pouzitie by si si mala kupit drahsie korcule ako len 1000Ssk. Nejde o to kolkokrat ich pouzijes ale ake su bezpecne a kvalitne.

suzen_

lepsie je zainvestovat do korculi ktore ti dlho vydrzia a su kvalitne ako take kore si kupis v tescu za 1000 sk a zachvilku sa ti rozpadnu a mozes kupovat dalsie

cajik

v miskolci je decathlon-specializovany sportovy obchod (jasne ale ze tam nemaju fily alebo rocesi),ale lacne korcule.v tescu co ja viem...mozno..v madarsku si plno znamych teraz kupilo a dobre su

kristina111

do korculi sa oplati investovat. aj ked v tvojom pripad budu len na obcasne pouzitie. ide predsa o tvoju bezpecnost, o tvoje nohy. mala by si zajst do specializovanej predajne, kde predavaju korcule a mala by si sa poradit s konkretnymi predajcami. ti ti najlepsie poradia.