pomoc..co som to urobila :((

Príspevok v téme: pomoc..co som to urobila :((
zuna11

aaaa...zvycajne si holim trosku okolo obocia lebo tade mam velke nepekne chlpy a pinzetou ked to trham tak si ich nikdy riadne nevidim a teraz som si vyholila kusok obocia!! :(( co s tym? prekryt ceruzkou?? za aku dobu narastie?? pane Bozeee..to aby som stale nosila vekle brile aby mi to nikto nevidel :((

zuna11

noo...holit to okolo musim lebo to vyzera strasne..a takto mi aj kamosky chvalia ze sa pekne staram o obocie a tak!!! pre tentokrat som si ho prekrila ceruzkou a dala som si brile..ale to som preto oholila lebo som nemala svoju ziletku( moja ma taky tvar okruhly a tak presne vidim kade holim!!) :(( a teraz uz aspon viem ze budem len svojej verna aby to zas nedopadlo takto!! :))

ellie

zuna
neboj, to zachvilu dorastie.. ak si to zatial dokreslis ceruzkou, urcite to nebude vidiet, ak ti nebude samozrejme niekto stat 10 cm od tvare =)

cajik

to nevadi,videla som uz kopu bab ktore mali trosku oholene obocie-ale to naschval.ale nabuduce si ho vobec nehol.ci ti tam tie jemne chlpky az tak vadia ? ved kazdy ma na aj na tvari jemnucke chlpky..nemusime byt bezchlpi ludia :)