ÚPRAVA OBOČIA

dvojbotka

zuzic bo neviem ci je na tom nieco pravda ale som si vsimla ze baby co vedia kreslit si vedia aj pekne obocie urobit...uz sa mi to viackrat potvrdilo :) asi je pre to vacsi cit ..ja neviem :D

whee_ee

severanka, asi tak:D:D:D.... no idem sa ja uz hokeju venovat, hehehe, dobry je teda:).. tak papapa zatim

zuzic, potom daj vediet:)

severanka

whee_ee: no, s tou DMkou mi niečo hovor... ja sa zvyknem tak zamotať v drogérii, že aj dve hodiny tam ovoniavam sprcháče, šampóny, potom voňavky, potom kukám dekoratívku... a potom mi mamina volá, že kde som, že som jej sľúbila, že o tretej prídem domov a s dačím je pomôžem a je päť hodín a ja "fetujem" sprcháče v drogérii :D

whee_ee

severanka, ja na vsetko..hlavne tiene ocne, linky, spiraly...sampony, telove mlieka, sprchove gely, peelingy..no hrozne so mnou, fakt, deeeemku mame pri dome, to vzdy tam vbehnem ked idem zo skoly... :( si tam uz musia srandu zo mna robit:))))))

zuzic

dvojbodka: co preco ci viem kreslit, nechapem...
severanka: no tak ja tam raz zajdem. ale ked ja sa hanbim:P aspon dufam ze to po momjej navsteve prezije aby som ju fakt nedokopala:P
whee_ee: ak to je take lacne tak tam niekedy pojdem...len najblizsie dni nebudem mat cas:( dufam ze to este chvilu pocka