ÚPRAVA OBOČIA

severanka

whee_ee: ja mám závislosť zase na laky na nechty a lesky na pery...toho mám doma plnú skriňu a dakedy už neviem ani čo s tým, najhoršie je, že tie laky...raz otvorím, použíjem a potom už nie, a potom to tak obschne, zhustne a nedá sa používať :D

whee_ee

severanka, ja som mala predtym naposledy lirene zmatnujuci, bol fajn, ale docitala som sa o tom affinitone a super je, chichi:))... no.. a ja mam zase taku maniu, ze kupujem uz ked som v polke niecoho, lebo mam traumu ze sa minie..aj dnes som novy make up kupovala, zbytocne zatial.. hrozne so mnou.. mam plnu skrinu kozmetiky, mam zavislost:D

severanka

whee_ee: fúúúha, asi dva mesiace mi vydrží jeden téglik...ale fakt neviem... :) toto nemám v "oku", že koľko mi čo vydrží... ja som taká... keď sa minie, kúpim druhé a neriešim :D
a hej, s tou labutienkou je to ok... :)

ja čo sa týka make upu používam len Oriflame Beauty - zmatňujúci... s tým som spokojná a nechce sa mi moc skúšať nič iné... vždy mám strach, že mi to nesadne a potom čo s tým :D

whee_ee

severanka, no neviem este:)))... len som ho skusala, make up mam maybelline affinitone a vyhovuje mi ovela viac ako max factor (z tych som mala lasting finish, potom taky dvojfazovy, miracle touch atd), loreal, astor, a tak dalej, tych som poskusala teda:).. ale co som puder skusila, tak sa mi zda super, len nemala som este moznost ho mat dlhsie na pleti, uvidim zajtra ako v skole a tak:)..som zvedava...a jj, taku labutienku mam aj ja.. takze je to s nou v poho, hej?.. hmmm a ako dlho ti vydrzi balenie?..

zuzic, prepac prepac prepac:)

severanka

whee_ee: ja si ho nanášam labutienkou, vždy keĎ si ho kupujem, tak si dokúpim aj Salvette labutienku... je taká mäkkučká, a dobre sa s ňou pracuje...
ja štetec vôbec nepoužívam...
btw, ako sa ti ten púder páči? minule, čo ma zdžubala tá Mimi za to , tak už neviem, či som fakt ja debil, že používam takú kozmetiku, alebo čo... :/

whee_ee

severanka, btw, uplne odveci sa spytam, zuzic, dufam ze nevadi..

kupila som si dnes love touch puder, najtmavsi, lebo ide leto a tak dale, a ja uz som opalena, ale to je jedno, len ma zaujima, ci ho nanasas stetcom?... myslis ze by som mohla hubkou?.. takou labutienkou malickou?... lebo teraz si nanasam labutienkou jeden, tak ci aj na tento je to fajn.. diky:D

whee_ee

zuzic, ale vytrhanie obocka nemoze byt predsa take drahe... do 3€ urcite si myslim, nie?... moje kamosky chodili za 40sk minuly rok.