KANDIDOZA-nemozem vydrzat bez chleba pomoc

Príspevok v téme: KANDIDOZA-nemozem vydrzat bez chleba pomoc
EvickaB

Aky chlieb mozem jest???Ide o to ze nejest to co ma v sebe kvasinky?Alebo o to ze je to vyrobene z bielej muky?Lebo som nasla arabsky chlieb vyrobeny bez kvasnic,ale z muky,tak ako to je?A zasa pisu ze mozem jest grahamove(celozrnnne)to je to iste?ale aj tie maju v sebe kvasnice tak ja uz som z toho paf ale nieco musim jest poradte prosim;(

RNG

hladovka nie je liek na kandidu. Clovek musi jest dostatok jedla kaloricky. Len prechadza na ketonovy cyklus v tele, co nie je ziadny problem.
Kokosovy olej do znacnej casti nahradi sacharidy a nieco, co je potrebne pre mozog normalne pecen vyrobi aj tak z bielkovin Takze v crevach sa sacharidy a hlavne volne cukry nemusia vobec nachadzat, co vyhladuje a znici candidu.

salamandra

ano 8 dní som nejedla, a skoro som zaživa umrela, takého dlhodobé hladovky nikomu neodporúčam, je to šok pre telo.....a kandidu mám naspať

RNG

Kandida potrebuje hlavne volne cukry pre svoj zivot. Niektore komplexne sacharidy nevie rozlozit, tak isto nevie pouzit glykogen.
Skroby ale nase telo hydrolyzuje v zaludku za pomoci kyselin a amylazy a tak sa do criev dostava trochu volnych cukrov, co umozni kandide prezit.. Samozrejme ziadna dieta nemoze but 100% na, ale treba sa o co najnizsie sacharidovu snazit.

dobra vila

Salamndra, to si akoze 8 dni nejedla? Alebo co ti sposobilo tu triasku a nevolnost... nieco si predsalen prijimala.
Lebo 8 dni bez nicoho je urcite sila. Ja si sem-tam robim ocistnu kuru (3dnovu) a to tak, ze 3 dni pijem iba destilovanu vodu a ovocne 100% stavy (co si kupim, alebo sama namixujem z ovocia atd). Prvy den je najtazsi, som hladna, vsetko mi je, ale tie dalsie sa citim uplne lahucka, akoby sa mi uz aj zaludok stihol stiahnut...necitim hlad, je mi fajn a predstavujem si, ako sa vsetky tie hnusne skodliviny zo mna vyplavuju :D

salamandra

ja som drzala prísnu bezsacharidovu dietu 8 dni a nepomohlo mi to, akurát som skoro padla do kolapsu, neexistuje aby ludia ktorí chodia do prace musia makať tento nápor vydržali - nemožné, potom som drzala dietu 4 dni bez jedla, kandida ustúpila, ale po cca 10 dňoch je naspať, takže ja hodnotím môj boj s kandidou za bezúspesný a to používam, všetky možné prostriedky proti nej, NO COMMENT NA CANDIDU, je to riadna sviňa

EvickaB

RNG mas pravdu,tak ja sa vydavam do boja teda,je to normalne ze mam tuto dietu len 3 den a je mi strasne zle?Normalne sa mi trasu ruky,som nervozna jak pes a stale sa mi chce spat,som unavena..;( som zvedava ako pojdem do prace..;(

farmaceutka1

RNG, ale co to je uplne bezsacharidova dieta? Ved aj maso a zelenina obsahuju sacharidy(glykogen, jednoduche sacharidy,sacharoza)...ako docielit, aby clovek nezjedol vobec ziadne sacharidy?

RNG

nuz ked neviete bez sacharidov vydrzat ani tyzden-dva, tak sa tej kandidy asi nezbavite, zialbohu. Kandide staci na prezitie aj celkom malo sacharidov, preto na vyhubenie treba UPLNE BEZSACHARIDOVU dietu.
Velke davky probiotik kandidozu , ine prostriedky ako kokosovy olej GSE a hlavne oreganovy olej ju potlacia este viac, ale nevyhubia. Tj ked prejdes spat na mucne jedla a sladkosti, tak sa znovu premnozi...

kjii

ja mavam tiez obcas mykozu..chleba jem normalny..snad si nebudem odopierat kvoli mykoze normalne jedlo co som ..:)..sladkosti jem tiez ..ale nie zasa vela