Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gliss kur

Monii

ahojte baby, mala som ultimate repair a nejaké výsleldky som nevidela, ale už sa mi minul tak som si kúpila total repair, ten ultimate mal apísané že sa môže používať každý deň, ale ten total repair to nemá napísané, ako často ho môžem používať ?

lenula

ahojky. ja mam total repair a je perfektny. kedze si farbim vlasy kazdy mesiac+nejaky ten melir.... tento sprej ani tak neni na lesk ako na spevnenie poskodenych vlasov. ja som s nim spokojna a nevymenila by som ho za nic...

pumicka14

chanelka..da sa povedat ze mi pomohol hlavne na rozcesavanie kedze mam prirodzene vlnite vlasy, tazko sa rozcesavaju...a ten lesk nebol ziaden extra, ale taky prirodzeny...mne to stacilo :-)ja som si ho nanasala na vlhke vlasy alebo aj vtedy ked som si davala velke natacky aby sa trochu vyrovnali...

chanelka

pumicka.. a ten svetlo ruzovy , ten ti aj pomohol?? mala si lesklejsie vlasy ?? ja ho mam , pouzivam ho vzdy ale nejak nevidim vysledky .. a kedy si ho nanesies??

plamienok

mam od kadernicky taky sprej,ktroy sa strieka na vlasy.myslim,ze v kazdom dobrom kadernictve ti vedia takyto sprej ponuknut.skus sa opytat.

plamienok

hlavne ich mam kvalitou velmi dobre.Mam melirovane vlasy a nikdy nemam take vyrazne leskle ako bruneta ale mne ide hlavne o kvalitu lebo pouzivam zvlast lesk ak potrebujem.