Plodne dni, antikoncepcia a sex

adela1357

Prosim chcrla by som sa opytat. Zacala som brat antikoncepciu v stvrty den mojho cyklu, za ako dlho mozme mat nechraneny styk ?

misel23

Ahojte. Veľmi by som bola vďačná za vasu odpoveď na moji otázku :) beriem antikoncepciu Softine asi 3 mesiace, predtým som mala rok triregol.. Nikdy sme s priateľom nemali nechraneny sex.teraz som mala menstruaciu a hneď prvý deň po menstruacii a prvej tabletke sme mali sex a dal to do mňa. Antikoncepciu beriem pravidelne.je možné že by som mohla ostať tehotná? Lebo mi to nedá spávať. Ďakujem za odpovede

laurora

Eliska, ty vidis logiku v tom co si napisala?? preco by si mala byt tehotna, ked uzivas HAK pravidelne a zvracala si az dnes rano po sexe, nie vcera vecer pred sexom...naco beriete HAK poniektore ak o nej neviete zakladne veci??

Eliškaaa

Dobrý deň,
chcem sa spýtať či je možné otehotnieť počas plodných dní pri nechránenom sexe, ak pravidelné užívam antikoncepciu? Včera som mala nechránený sex a dnes ráno som zvracala...

andi

ahoj beriem antikoncepciu už 2 mesiace a raz som vynechala jednu tabletku a mala som nechránený stik mohla by som zostať tehotná aj ked mi neštruacia mešká ?

Malinkaa

Mno ja beriem 2 mesiace antikoncepciu .. a par dni som nebrala a mala som intimni pomer s prtnerom pred 3 dnam, dneska sme sa chceli milovat a ale isla zomna niaka tekutina , partner povedal ze je to tym ze som ho podviedla a niekdo to pustil do mna len ze to tak nieje!! ja by som sa chcela spitat ci som nemohla otehotniet pred 3 dnami spartnerom a preto mam taku zvlastnu tekutinu vsebe... PROSIM POMOSTE MI ,, PORADTE MI CO MAM ROBITT

bejus

ahojte.uzivala som tabletky pol roka a uz som dobrala a cakam menstrusaciu,a chcem sa spytat kym pride menzes ci mozem otehotniet?

vychodnarka

cau chcela by som sa spytat,tiez beriem antikoncepciu uz dlhsiu dobu,po dobrati tych 21 tabliet je pauza,mozem na prvy den pauzy po pohlavnom styku otehotniet?a do menstruacie mam este 4 dni.su este tie dni chranene tou tymi tabletkami.dakujem