Nebezpecna kamaratka?!

Príspevok v téme: Nebezpecna kamaratka?!
dalma

Pomozte mi prosim. Strasne ma zoziera ziarlivost k priatelovej kamaratke. Ono bola jeho spoluziacka a kedze sme sa stretli vsetci na skole, boli sme aj vsetci kamarati.Ja som bola o rok od nich mladsia. Vzdy ju to k nemu tahalo a sama mi kedysi povedala, ze keby nemal dlhorocny vztah co vtedy mal, tak by onho bojovala, aj napriek tomu ze sama je vydata a ma dieta-vztah jej nefunguje. Priatel svoj dlhorocny vztah nedavno ukoncil a jeho novou partnerkou som ja. Vsetci sme uz VS skoncili, ale ako kamarati sa obcas stretneme. Z nej mam vsak nervy. Rozum mi hovori, ze by som to nemala riesit, ze je so mnou a ma ma rad. Lenze ked mu ona zavola alebo napise, je k nej strasne mily a sucitny, lebo ona je chuderka slaba, stale jej len kazdy krivdi a on jej rad pomoze. Uz sa popalil a pochopil, ked mu raz povedala, ze je muz jej zivota a po chvili ju videl bozkavat s inym co je ona za charakter, lenze asi nie dostatocne...A ja na nu hrozne ziarlim (kedysi myslim nieco spolu mali- nejake bozkavacky) lebo sa onho bojim a neznasam ju za tie jej chuderkovske prejavy slabosti ktore hra na chlapov. Raz som jej povedala, ze je za toto pekna potvora a ona sa len usmiela ze hej a potvrdila, ze tym ziska co chce. A ja neviem teraz ako sa k tomu vsetkemu stavat. Bojim sa, ze ked videla, ze dokazal ten predosly vztah skoncit, nebude az taky problem rozbit nam tento, lebo my sme spolu len kratko. Ja neviem ako jej na nom este zalezi, ale nervy mam vzdy ked zavola a chce ist von, alebo ho vola na kavu alebo nemoze za nami prist,lebo neviem co vsetko...Nechcem mu robit sceny, ved on nic zle okr. toho ze je na nu mily a mna to hneva nerobi, ale neviem ani ako sa popasovat sama so sebou. Viem, ze ak by som robila sceny a neviem co, jej len prihram a nakoniec on strati nervy a ona bude mat volne pole, ale ako to mam zvladnut v sebe? Dik...

čertíček

mala by si si ho pekne držať nakrátko a moc mu v takýchto veciach nepovoľovať. ak ťa miluje nebude nič riešiť a na každého sa vykašle aj na tú svoju urevanú kamarátku. aspoň zistíš ako ťa miluje a či o teba stojí. kamarátky sú občas svine. poznám to na vlastnej skúsenosti, takže nie je čo riešiť. treba len trošku nátlaku naňho vyvinúť a nebudeš sa musieť pasovať sama so sebou:-))veľa šťastia:-))

natea

Dalma, ta tvoja kamaratka by znepokojila aj mna:( Ja by som asi s nou trochu obmedzila kontakt. Mam pocit, ze dievca si vie ako presne na to. Sa hra na chuderku, on je pomaha, stretava sa s nou... Ved sa pozri na to ako pokazila aj ten predosly vztah. Tym zase nechcem povedat, ze sa jej to podari a rozdeli aj vas. Ale dala by som si na nu pozor, podla mna to nie je skutocna kamaratka. Ta by ti toto urcite nerobila:(

milili

noo tak aj ja poznam takuto mršku..je to podobna povaha. Ziskla kazdeho chalana ktoreho si zaumieni, dokaze sa zahrat na chudatko, poplace si a dosiahne svoje. Tym si vlastne dokaze aka je sikovna ako po nej chlapi idu, ako ich vie opantat, takze chalan je z nej cely napichany, zalaskuje sa a ona ho po par dnoch, tyzdnoch, malokedy mesiacoch..posle pekne do peečka...Myslim ze na take baby nezabera nic, im nevadi ze sa koli chalanovi pohadaju s najlepsou kamoskou alebo tak, takze ide jej len o toho tvojho a je to uz nanom ci odola. Drzim palce aby ju poslal pekne do riti ked zisti aka je, v horsom pripade to zisti na vlastnej kozi, ked ho ona kopne potom do riti a nebude mat ani ju, ani teba..Prepac nechcem ta strasit:) ale takyto pripad ja osobne poznam tiez, treba nanu davat bacha

chacko

sak nech si s nou chodi von... chapes.. ja viem ze ho lubis, ale aspon zistis co mas za priatela... ak to urobi teraz, ze s nou nieco bude mat, ver ze je to lepsie na zaciatku ako po troch rokoch...

ellyy

ja som s priatelom tiez nieco podobne zazila ohladom jeho ex a potom sme si to vyrozpravali a ja som bola nakoniec ta sprosta....lebo on k svojej byvalej nic necitil len sa s nom rozpraval a ona ho chcela spat takze a ja som myslela ze aj on ju...tak urcite sa s nim o tom porozpravaj ze ako to vnimas ty, lebo ak mu to nepovies tak budete to trapit teba a nakoniec si zacnes vselico mozne domyslat ze co ak...

nubirka

urcite by som na nu ziarlila ja som taky tip. Ale ty ams asi aj preco. Nerob sceny porozpravaj sa s nim vsetko mu povedz a potom sa ozvi co a ako

hm

niekto
podla toho ako mu to povies...., urcite mu nema povedat iba ci by mu to bolo prijemne...., urcite by mu mala povedat ze sa sa boji ze o ich vztah atd...,

hm

ahoj, po mojom priatelovi tiez isla jedna baba ktora chodila s jeho najlepsim kamaratom, ale nastastie moj priatel ju bral ako kamaratku.... ale urcite mu to povedz....,ked mu to vklude povies neurobis mu ziadnu scenu... spytaj sa ci by mu to bolo prijemne keby to bolo naopak ze tebe by vyvolaval kamarat atd....,a ked je jej najlepsi kamarat tak by ju mal poznat a vediet aka je na chlapov.....,