kolko stoji prve gynekologicke vysetrenie?

daaniicaa

asi ako kde-v NZ u Langovej prva prehliadka 23,50 euro aj so zapisom do karty a vzatim na stav, ako bolo mojej dcere povedane.

.....

No, tak to si si vybrala zlú lekárku... Pred mesiacom som zmenila lekára. Teraz chodím k súkromnej. Na vstupnej prehliadke ma vyšetrila, spravila ultrazvuk, výter, všetrila moč. (cytológiu mi robil predchádzajúci lekár pred 3 mesiacmi, tak to mi nerobila). A ešte ma poslala na mamografiu, hoci nemám ani 30. A všetko zadarmo. Myslým si, že niektorí lekári neskutočne zdierajú pacienta........vieš si predstaviť, že by si mala problém a musela by si brať lieky. Veď to tam necháš dobré peniažky....ale to je len môj názor.

siaaaa

hajnal ja mám tiež súkromného gynekológa a neplatím nič,len za nadštandardné služby,ale tie som využila len asi 2x a neplatila som veľa,...ale viem,že keď som tam bola prvýkrát,tak som platila 50Sk za založenie karty,ale neviem,či sa to všade platí a kartu mi zakladal vtedy ešte iný doktor v nemocnici,takže nie súkromník a platila som 50Sk a bolo to pred 5 rokmi