Vyrázky po holení

Príspevok v téme: Vyrázky po holení
alexxxa

ahoj.neviete mi poradit nieeco na vyrazky po holení?vyhadzem sa za kazdym hlavne v oblasti bikín.Ziletku vymienam po kazdom holení a pouzívam aj penu na holenie.Zvyknem si davat aj detsky zasyp ale ani to nepomaha :(skusala som aj depilaciu ale chlpky zacali zarastat a vysledok bol este horsí..prosim dajte nejake rady dakujem

kikarika1

kayla

na vyrážky pomáha kalciová masť, natieraj si miesto niekoľkokrát denne, ale len v tenkej vrstve...3-4 dni a vyrážky by si mala mať preč

ak nechceš aby ti chlpky zarastali, tak sa jednoducho neepiluj, ale odstraňuj si chlpky voskom....

kayla5

prosim vas pomozte mi, doteraz som nemala po holeni ziaden problem ale teraz ked si oholim oblast bikin a stehna vyhodia sa mi nenormalne vyrazky a hoja sa strasne dlho.. skusala som aj krem po holeni,zinkovu mast, detsky zasyp,harmancek a nic nepomohlo :((( a tiez ak by niekto mal skusenost s epilatorom - ako riesite cierne bodky , ktore vidno pod kozou?? akosi mi zacali zarastat chlpky aj ked peelingujem a zle sa mi to aj holi lebo mi teraz rastu chlpky na vsetky strany.. (vyzera to potom ako neoholene nohy :/ )) dakujem za vsetky odpovede

laVra

Mne pomáha zinková masť v tube, tú robenú som nemala a je to v pohode, zlepšilo sa to o 90 %, niekedy dám aj detský púder. Aký je rozdiel medzi tou ktorá je už hotová a ktorú vám urobia?

Vladimir :)

Možno to je hlúpy nápad, ale skús použiť elektrický holiaci strojček pre mužov. Je všeobecne známe, že žiletky dráždia viac.

allilien

mám vyrážky po holei už asi pol roka a stále nezmizli..kožná mi povedala že si mam masírovať kožu detským mydlom a kefkou detskou na vlasy...máte s tým niekto skúsenosť? zmyznú tie nepekné bodky ?? abo je to len prevencia pred zarastanim??

anci

Zarabanu zinkovu mast nemusia mat vsade, ale vacsina lekarni ma labak a tam ti to pripravia raz-dva. Ak nie v lekarni kde chodis, skus inu, urcite musite mat na okoli taku, kde maju labak. sudokrem by mali mat takisto vo vacsine lekarni, ak aj nie, objednaju ti ho, ale je dost drahy, zalezi od velkosti balenia.

A baby, ktore si bikiny epilujete - mate moj obdiv! Aj mne by sa to hodilo, pretoze po holeni (a predovsetkym v smere rastu chlpkov, lebo inac su tie vyrazky neznesitelne) uz po par hodinach sa mi zjavi hnusne strnisko... ale epilacie sa v tychto partiach bojim ako certa...

michaelav

hoj, no podla mna by ti pomohlo holit sa bez peny, zrejme mas citlivu pokozku, a mozno si aj alergicka na nejaku zlozku, napr. parfum, bud skus nejaky pripravok specialne pre citlivu pokozku, alebo bez peny, aj tak sa da. ja mam tiez citlivu pokozku, ale na celom tele, pouzivam vyrobky urcene len pre deti..tak vela stastia

rada

no niekedy za to moze aj technika. Hovorieva sa, ze sa mame holit v smere rastu chlpkov, proti smere sa vyhadzes a podrazdis. Ja si uz holievam v smere rastu a bez pupacikov.

skuste, mozno aj tento problem to vyriesi.