Holenie prirodzenia a nôh

jankaaaaaaaaa

ja ked vidim muza s oholenymi nohami , tak mi je smiesno. je to trapne a uplne nevhodne. asi take ako keby mala zena chlpate nohy

Rebeka12

moj 72roc.svokor nema jeden chlp na nohach.Neviem,ci je to uz vekom,alebo si to holi,no je na to nechutny pohlad.

Iveta Michael

BAkety

Ale hovor iba sama za seba lebo to čo tebe vyhovuje nevyhovuje aj ostatným babám...no ja by som určite takého chlapa vedľa seba nechcela ktorý by bol všade zarastený ako prales..bŕŕ´:))

BAkety

Preboha len si nehol nohy v ziadnom pripade...My potrebujeme mat vedla seba statnych velkych a zabezpecenych chlapov a nie zeny :D Mne sa paci aj ked ma priatel neoholene prirodzenie, milujem to a uplne genialne to stekli a vzrusuje pri sexe :)

roxina

napríklad mne sa páči, keď mám chlap prirodzenie zarastené resp. zastrihnuté alebo upravené ale dohola to nie ... a nohy ... to nie je podstatné ... kto chce, nech si ich holí, kto nechce, nech si ich neholí ...

Iveta Michael

záleží na tom ako máš tie nohy zarastené..ak je to veľmi tak by som si ich tiež odstránila ale depilačným krémom a nie žiletkou...

no a to ostatné to je samozrejmosť oholiť...inak ja poznám jednu ženu ktorá sa nikde neholí a pohľad na ňu v lete...fuj!!!!otrasné..:(

jelen

A hojte chcel by som sa váš opitat že keď sa ohôlite že za ako dlho vám vi rastu nove chlpí lebo ja sa hôlim žiletkou a už ma to nebaví 2 kráť do tyžna sa celí hôliť tak preto sa váš chcem opitat že z čím by som sa mal začať hôliť aby som sa tak často hôliť nemusel ďakujem

excell

veľa jazdím na biku a nohy si holím z hygienických dôvodov,kto tiež jazdí na bicykli, ten vie o čom píšem, takže ak máš dôvod, hol si aj nohy a zvysoka kašli na to čo si o tom myslia tí ostatní