Streptokok v semenníkoch

Príspevok v téme: Streptokok v semenníkoch
Milannn

Dobrý den, mam 22 rokov a mám vážne problémy so semenníkmi, problémi trvaju dlhodobo(viac než 6 mesiacov), akákoľvek liečba zatial bola neučinna(Amoxiklav, Doxyhexal mi zabral na začiatku liečby,potom sa to vrátilo). Mám nález streptokoka v ejakuláte a urológ (musel som ho dokonca zmeniť) mi predbežnne diagnostikoval zápal prostaty - (pravd. to najhoršie štádium). Mám problémy s močením, bud bolest, bud časte, alebo samovolne čo patrí k príznakom tej prstaty. Urolog mi predbežne povedal veľmi nepríjemnu správu že streptokok v semenníkoch sa liečiť nedá, vraj tie bolesti budem mať už stále, raz viac inokedy menej, no že sa toho už nezbavím. Toto ma doslova položilo pretože si neviem predstaviť takto žiť po zvyšok života. Potom naznačil že by to možno šlo inekciami, ale musím počkať na výsledky z imunologie. Chcem sa Vás opýtať či ste sa stretli s podobným problémom, ak áno ako ste ho riešili a čo by ste doporučili. Môže toto štádium prerásť ešte do niečoho horšieho (rakovina, uplne zlyhanie semenníkov)Vopred dakujem. Momentálne berem Ciplox 500, Prostamol a čipky.

RNG

Na steptokoky je ucinny roztok citricidalu, tj taky citricidal, co obsahuje quaternialne zluceniny. Moze pomoct aj berberine, 2 x 1 gram, a samozrejme by som pouzival aj odmaskujuci NAC a serrapeptazu, lebo mnohe streeptokoky dnes sa zdruzuju dokopy a spolocne ovela ucinnejsie maskuju proti prieniku antimikrobialnych latok do seba a preto je ich dnes tolko odolnych proti roznym atb.