Ste sa niekedy rozisli a dali do kopy????

Phosh

ja mam problem ze sa priatel zo mnou rozisiel po 7.mes preto ze jeho matka na mna nadavala ze chodi s takou co,no ....ja mam dieta s byvalim druhom 3a pol rocnu jemu to nevadilo ale ona na mna nadavala a zakazovala mu sa so mnou stykat az nakoniec jej ustupil a teraz sme 1tyz.bez seba a ani sa mi od vtedy nijako neozval....nedokazem na neho zabudnut a stale ho velmi lubim ale neviem ci aj on mna ci sa uz takto nerozhodol definitivne alebo je tam nadej....on ma uz 31r. ale od nej sa necha dirigovat ako maly chlapec...pritom medzi nami to bol uzasny vztah velmi sme si rozumeli a velmi sme sa milovali,..a teraz je iba prazdnota a ticho ,som s toho strasne smutna a neviem ci je mozne ze sa ku mne po case vrati,,..aky mate nazor ????

Luulii

Ja som s priatelom chodila 3,5 roka, ked sme sa rozisli, kvoli vaznym dovodom (nevera v tom nebola, aj ked aj tu sme mali za sebou bohuzial). Od seba sme boli cca 3 mesiace, pocas ktorych sme sa asi 3-krat videli, pretoze sme mali medzi sebou nevybavene veci, ved u nas uz neslo len o akoze vztah. Neskutocne mi chybal za ten cas, co sme neboli spolu. Pocas pauzy sme pochopili, co pre seba znamename a porozpravali sme sa, ako este nikdy. V july sa to stalo a koncom oktobra sme uz opat tvorili par. Teraz sme spolu aj s prestavkou cez 6 rokov a nevymenim ho za nic na svete. Pochopili sme mnoho veci, vysvetlili sme si, co bolo zamlcane a som rada, ze sa stalo to, co sa stalo. Nelutujem, aj ked sme to mohli riesit inak. Takze mam vztah, pravy vztah s velkym V, skveleho chlapa a lasku na cely zivot :)

c´est la vie

Po roku a pol sme si dali pauzu,neskor to preslo do rozchodu,ale obaja sa strasne milujeme a vydrzali sme bez seba tri dni(aj to sme si volali a pisali)...a sme spolu...som rada,drzim palec,nech uz mas akekolvek problemy,ci trapenia ;)

alz-bee

S priatelom sme sa rozisli po roku a stvrt a po roku sme sa dali opat dokopy. Ale podotykam, ze pocas tej rocnej "pauzy" sme spolu furt spavali, takze jediny rozdiel medzi chodenim a nechodenim bol v tom, ze sme si nevraveli, ze :lubim ta a nedrzali sme sa za ruky...inak to bolo vlastne take, ako by sme spolu chdoili. No a po roku mi povedal, ze ma stale miluje...a teraz???...zialbohu ocakavam rozchod...asi sme sa druhykrat dali zato dkopy, aby sme pochopili, ze sa k sebe nehodime :-(((