Hrcka na semeniku

mark0072

ahojte volam sa marek mam 25rokov chcem sa nieco opytat na pravom vajci cize na pravom semeniku mam taku tvrdu gulicku co to moze znamenat ak mi viete povedat.dakujem.

mark0072

ahojte volam sa marek mam 25rokov chcem sa nieco opytat na pravom vajci cize na pravom semeniku mam taku tvrdu gulicku co to moze znamenat ak mi viete povedat.dakujem.

adonn

Zdravím,

Mám 25 rokov a dnes som si nahmatal pod ľavým semenníkom hrčku cca.5mm nepravidelného tvaru, pod pravým vajcom nemám nič podobné
Za aké obdobie sa môže niečo takéto vytvoriť, pretože v rukách mám denno denne moje mužstvo a predtým som nić podobné nezaregistroval.
Ja viem, že fyzické prejavy tela sú výpoveďou nášho psychického stavu ale prečo akurát toto ?
boha aj s hrčkami

X8X

Dobrý deň, na ľavom semeniku som si nahmatal pár hrčiek malých cca 3-4mm, niekedy je to hrčkaté a niekedy akoby tekuté, neviete niekto čo by to mohlo byť? Ďakujem mám 14 rokov

ako9017

Ahojte vsetci chlapci aj muzi. Dnes je streda a ja sedim v obyvacke sama. Pred 8 mesiacmi mi umrela mamina na rakovinu pluc ktoru jej zistili, diagnostikovali a na ktoru umrela behom 15 dni. V nedelu som si brata odviezla s bolestou v semenniku na pohotovost. Odtial urgentne do martina. Dnes je po operacii, odstranili mu semennik a teraz nas cakaju dva tažke tyždne ci to bolo zhubne alebo nie. Podla vysledkov krvi uz vieme ze nas caka chemoterapia. Podla lekarov je to dobre liecitelne...su dobre vysledky atd... Takže pani, zahodit strach a rychlo k lekarovi. Cim skor tym lepsie. Nechcem vas strasit, ale ak je to zapal tak Vam daju antibiotika, ale ak je to nador vcastna diagnoza Vam zachrani zivot. Drzte nam palce...bracha ma 24 rokov.

JaxXxyS

Neviete je nutné isť za doktorom? Hrčko som si uz nahmatal asi pred 3/4 rokmi... Ani ma neboli, nic iba ked ju silnejsie stlacim :/